Tüm İlişkilerini Gör – Hollywood Life


Ariana Grande’nin aşk hayatı, o sadece bir ergenlik çağından beri spot ışığında olmuştur. Mutlu bir şekilde düğümü bağladı Dalton GomezMayıs 2021’de soruyu sormadan önce bir yıl boyunca çıktığı bir emlakçı. Özel ve samimi düğün Montecito, CA’da gerçekleşti ve katılanlara göre 20’den az misafir vardı. TMZ. Muhabbet kuşları, Aralık 2020’de nişanlandıklarında manşetlere çıktı ve planlarını gizli tuttu.

Ariana evli bir kadın olmadan önce ünlü yıldızlarla çıkmıştı. Büyük Sean ve Mac Millerve kısaca meşgul oldu Pete Davidson 2018’de. İşte geçmiş ilişkilerinin tam bir tarihi:

Jai Brooks

ariana grande jai brooks
Ariana Grande, Jai Brooks ile birlikte. (Sıçrama Haberleri)

Ariana Avustralyalı YouTube yıldızıyla çıkmaya başladı Jai Brooks Jai, eski Nickelodeon yıldızını kendisini aldatmakla suçlamak için Twitter’a gittikten sonra Ekim 2013’te ayrıldılar. Nathan Sykes İngiliz erkek grubundan Aranan. “Evet aldatıldım. Evet, berbat,” diye uzun bir rant yazdı. “Evet, başka bir adam için terk edildim.” “7 Rings” şarkıcısı, kendisinden ayrılmayı seçerse onu tehdit etmekle suçlayarak iddialarını yalanladı. “Bu sabah tam bir şok içinde uyandım… Sanırım bu kadar şaşırmamalıyım. Sana geri dönmezsem beni tüm dünyaya kötü göstereceğini söyledin” diye yazdı. “Artık senden veya yalanlarından korkmuyorum.” Çift, Mayıs 2014’te romantizmini yeniden alevlendirdi, ancak o yılın Ağustos ayında her şeyi sonsuza kadar sona erdirdi.

Büyük Sean

ariana grande büyük sean
Ariana Grande ve Big Sean Grammy’de. (Deklanşör)

Ari’nin ilk ciddi ilişkilerinden biri rapçi Big Sean ile oldu. Romantizmlerini Ekim 2014’te doğruladı ve ona “tüm dünyadaki en şaşırtıcı erkeklerden biri” dedi. Ariana’dan önce Sean nişanlıydı. Naya Rivera, 2016 anılarında Ari’yi rapçinin evinde bulduğunu iddia ederken o hala onunlaydı. Ariana ve Big Sean, sekiz ay sonra Nisan 2015’te ayrıldılar. Nispeten kısa süren romantizmlerine rağmen, Kasım 2018’deki single’ı “Thank U, Next” şarkısını söylediğinde seslendi: “Sean ile bitireceğimi düşündüm. / Ama o bir eşleşme değildi.”

Ricky Alvarez

ariana grande ricky alvarez
Ariana Grande, Ricky Alvarez ile görüntülendi. (panjur)

Ari ilk önce yedek dansçısıyla bağlantı kurdu Ricky Alvarez Temmuz 2016’da ayrılmadan önce yaklaşık bir yıl çıktılar. Çift, o zamandan beri iyi ilişkiler içinde kaldı ve hatta birlikte takıldıkları görüldü. Ariana, “Teşekkür U, Sıradaki” single’ında “Ricky hakkında bazı şarkılar yazdım / Şimdi dinliyorum ve gülüyorum” şarkısını söyledikten sonra sosyal medyada şaka yollu bir şekilde, “Üzgünüm, EN KÖTÜ ŞARKIYI ALDIM… V SEVGİLİ BİR ŞEKİLDE OLDU.”

Mac Miller

ariana grande mac miller
Ariana Grande, Mac Miller ile el ele tutuşuyor. (Sıçrama Haberleri)

Ariana ve geç rapçi Mac Miller İlk kez single’ı “The Way”de birlikte çalıştıklarında tanıştılar ve 2016’dan 2018’e kadar devam ettiler. Ayrıldıktan sonra, Ariana Instagram’a gitti ve hayranlara ayrılık için bir bağlam sundu. “Ona sonsuz saygı duyuyorum ve tapıyorum ve ilişkimizin nasıl değiştiğine veya evrenin her birimiz için ne tuttuğuna bakılmaksızın, her zaman hayatımda herhangi bir biçimde olduğu için minnettarım!” Rapçi ayrıca Temmuz 2018’de “Birine aşıktım. İki yıldır birlikteydik. İyi zamanlar, kötü zamanlar, stres ve diğer her şeyin üstesinden geldik. Sonra sona erdi ve ikimiz de yolumuza devam ettik” dedi. Zane Lowe Beats 1.

Trajik bir şekilde, Mac Miller, karışık ilaç toksisitesinin bir sonucu olarak Eylül 2018’de vefat etti ve Ariana, ölümünden sonra ona dokunaklı bir haraç paylaştı. “On dokuz yaşındayken seninle tanıştığım günden beri sana tapıyordum ve her zaman da seveceğim.” Ayrıca, “Thank U, Next” adlı parçasında ona atıfta bulundu, “Keşke Malcom’a ‘Teşekkür ederim’ diyebilseydim / ‘Çünkü o bir melekti.”

Pete Davidson

ariana grande pete davidson
Ariana Grande, Pete Davidson ile birlikte. (MEGA)

Ariana’nın kısa süreli nişanını kim unutabilir? Cumartesi gecesi canlı komedyen Pete Davidson? Çift, Pete’in soruyu sorduğunu açıkladığı 2018 yazında sadece birkaç hafta çıkıyordu. Birkaç ay boyunca her şey mutlu gözükse de, Ekim 2018’de nişanlarını iptal ettiler. Pete daha sonra, eski eşi Mac Miller’ın ani vefatından sonra ilişkilerinin bittiğini bildiğini söyledi. “Ondan sonra bittiğini hemen hemen biliyordum. Bu gerçekten korkunçtu ve bunun nasıl bir şey olduğunu hayal bile edemiyorum. Tek bildiğim, onun bokunu gerçekten sevdiği ve şov falan yapmadığı. Bu berbattı. Ailesine ve tüm arkadaşlarına dualar, ”dedi Şubat 2020’de.

İlişkileri bir zamanlar düşündükleri gibi yürümemiş olsa da, “God is a Woman” şarkıcısı Pete’in yeni kız arkadaşını hediye ettiğinde Pete ve Ariana arasında düşmanlık olmadığı açık. kim Kardashian Mart 2022’de REM güzellik koleksiyonundan bir paket.

Dalton Gomez

Ariana’nın yeni eşi Dalton Gomez 2020’de resmen yüzük taktı ve 2021’de onunla koridorda yürüdü! Çiftin 2020’nin başlarında çıkmaya başladığına inanılıyor. Hayranlar ilk olarak, Mart 2020’de COVID-19 pandemisi sırasında evde kapalıyken bazı Instagram hikayelerinin arka planında gizemli bir adam olduğunu fark etti. “Stuck with U” müzik videosunda onu öne çıkararak ilişki durumunu.

Çift daha sonra güçlenerek güçlendi, romantik kaçamaklara gitti ve tatlı sosyal medya enstantanelerinde PDA’yı topladı. Bir yıldan kısa bir süre flört ettikten sonra, “7 Rings” hit yapımcısı mutlu haberi vermek için 20 Aralık 2020’de Instagram’a gitti. “Sonsuza kadar n o zaman bazı”, muhteşem nişan yüzüğünün bir fotoğrafını içeren bir gönderiye başlık attı. Eşsiz mücevher parçası, çarpıcı bir ayna selfie’sinde gösterdiği küçük bir incinin yanında büyük bir elmasla kaplandı.
17 Mayıs 2021’de Ariana ve Dalton, önceki hafta sonu “gayri resmi” bir düğünde gizlice evlendikleri için manşetlere çıktılar. Sürpriz düğünden bir yıldan fazla bir süre sonra, çift birlikte inanılmaz derecede mutlu görünüyor ve Ekim 2021’deki muhteşem Cadılar Bayramı kostümlerinin gösterdiği gibi, açıkça çok eğleniyorlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ariana-grande-boyfriend-history-4287919/

Yorum yapın

SMM Panel