Tüm İlişkilerine Bir Bakış – Hollywood Life


John Mayer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

John Mayer eskiden öpüşen ve anlatan tipti. Aslında 2010’larda, 45 yaşındaki “Gravity” şarkıcısı, TMI’nin seks hayatıyla ilgili röportajlarıyla kötü bir üne sahipti ve erkek dergileri gibi erkek dergilerinde yaptığı randevular hakkında hevesle ayrıntılara giriyordu. playboy. Bununla birlikte, Hollywood’da onlarca yıl çıktıktan sonra, John sonunda dudaklarını mühürlemeyi öğrendi.

Ama bu onun yıldızlarla dolu eski kız arkadaş listesini unuttuğumuz anlamına gelmiyor. John yıllar boyunca şuradan herkesle çıktı: Taylor Swift ile Jennifer anistonile Jessica Simpson, gelecekteki anılar için anlatmak için paparazzi enstantaneleri, ayrılık şarkıları ve gerçek dışı anlardan oluşan bir iz bırakarak. (Taylor’ın “Sevgili John”u hâlâ bıçak gibi kesiyor ve Jessica’nın Açık kitap son sözü söyleme konusunda bir ustalık sınıfıdır.)

John bu günlerde dilini ısırmayı öğrenirken, 2017’de şunları söyledi: New York Times her şeyi anlatan röportajlarıyla ilgili “kabuslar” görüyor. “Bir erkeğin tamamen uyumlu olduğuna inanıp, temastan bu kadar uzak olması için ne olması gerekir?” diye sordu ve artık hayata “geriye bakabilecek ve “çöküşün” nerede olduğunu görecek kadar büyüdüğünü de sözlerine ekledi.

Temmuz 2019’daki bir canlı yayın sırasında nasıl “hala bekar” olduğu sorulduğunda, John acımasızca dürüsttü. “Google beni,” dedi gülümseyerek.

Sorun değil John, aramaya devam et. Bu arada, tüm kız arkadaşları, dedikoduları ve daha fazlası hakkında bilinmesi gereken her şeyi buradan öğrenin.

Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt John Mayer
John Mayer, Jennifer Love Hewitt (Shutterstock)

müzisyen ve 9-1-1 yıldız Jennifer Love Hewitt 2002’de kısa bir süre çıktı. Ancak ilişkileri, John’u onun hakkında “Vücudunuz Harikalar Diyarında” yazdığını iddia edecek kadar etkiledi. Jennifer o kadar emin değil. 2007’de bir röportajda “Vücudum harikalar diyarından çok uzak” diye şaka yaptı. Haftalık eğlence. “Vücudum daha çok bir rehinci dükkanı gibi. Bir araya getirilmiş pek çok ilginç şey var ve yakından bakarsanız muhtemelen heyecanlanırsınız, ancak ilk bakışta o kadar da değil.” Onunla evli Aşk acıtır yardımcı yıldız Brian Hallisay 2013’ten beri ve birlikte iki çocukları var: Sonbahar mevsimi ve Atticus.

Jessica Simpson

John Mayer Jessica Simpson
John Mayer ve Jessica Simpson (Shutterstock)

ile evlendikten sonra Nick Lachey 2006’da sona erdi, Jessica’nın ilk yüksek profilli ilişkisi John ile oldu. Çift gelecek yıl ayrıldı. Üç yıl sonra, ünlü bir şekilde söyledi playboy, “O kız benim için crack kokain gibi. Cinsel olarak çılgıncaydı. Tüm söyleyeceğim bu. Napalm gibiydi, cinsel napalm.” Jessica, bu kaba röportajdan rahatsız oldu ve 2020 anılarında duygularının yanı sıra zehirli olduğu iddia edilen ilişkileri hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Jessica şunu yazdı: Açık kitap John için “mükemmel” olma baskısının içkiyle ilgili sorunlarına katkıda bulunduğunu söyledi. Jessica, “Onun için yeterince akıllı olmadığımdan sürekli endişeleniyordum” dedi. O kadar zekiydi ve sohbeti kazanmak zorunda olduğu dostane bir yarışma gibi görüyordu. “Kaygım fırlayacaktı ve bir içki daha dolduracaktım. Sinirlerimi maskelemek için alkole güvenmemin başlangıcıydı.

Minka Kelly

John Mayer ve Minka Kelly
John Mayer ve Minka Kelly (SplashNews)

Jessica’dan ayrıldıktan sonra, John kısa bir süre flört etti. Cuma gecesi ışıkları yıldız Minka Kelly. 2007-2008 aşkları çok uzun sürmedi, ancak ikisi arasında kötü kan yoktu. Minka ve John’un Ocak 2008’de ayrıldıktan sonra arkadaş kaldıkları ve röportajlarda birbirleri hakkında hiç konuşmadıkları bildirildi.

Jennifer aniston

Jennifer Aniston John Mayer
Jennifer Aniston ve John Mayer (Shutterstock)

John ve Sabah Gösterisi 2008 ve 2009 yılları arasında bir çıkış yaptı, hatta 2009 Akademi Ödülleri’ne birlikte gittiler. Dostane ayrılmalarından sonra, John şunları söyledi: playboy “uzun sürmediği için her zaman üzüleceğini” söyledi.

Dostlukları yıllar boyunca devam etti, hayranları çok memnun etti. John, Aralık 2020’de bir hayran hesabında Jen’in bir fotoğrafını bile “beğendi”! Sadece birkaç ay önce, Instagram Lives’larından birine girdi ve ağlayan-gülen emojiler bıraktı.

Taylor Swift

Taylor Swift John Mayer
John Mayer ve Taylor Swift (Shutterstock)

“Sevgili John,” kimse var mı? Taylor’ın sert ayrılık marşı hakkında yazdığı bildirildi. Ölü ve Şirket 2009 ve 2010’da çıktığı gitarist. Sözlere bakmanız yeterli: “Sevgili John, sen gittiğine göre her şeyi görüyorum / Benim dalga geçilemeyecek kadar genç olduğumu düşünmüyor musun? / Elbiseli kız eve gidene kadar ağladı / Bilmeliydim”.

Taylor ilişkileri sırasında 19 yaşındaydı; John 30 yaşındaydı. Taylor, eski erkek arkadaşı hakkında şarkı yazdığını inkar etti ama bu, John’un bunu söylemesine engel olmadı. Yuvarlanan kaya 2012’de onu “küçük düşüren” şeyin “yapılacak berbat bir şey” olduğunu söyledi. “Ne kadar küstah! Şarkılarımın kim hakkında olduğunu asla açıklamam,” diye yanıtladı Taylor çekicilik.

2019’da John, Instagram Live’a onun romantik şarkısı “Lover”ı “sevdiğini” söyleyerek Bayan Swift’e sevgilerini gönderdi. Ne olursa olsun, on yıl sonra Swifties hala John’un peşinde. TikTok’ta üstüne yığılmışlar. Bir hayranın dediği gibi, “Taylor’ın seninle ilgili bir şarkısının tüm diskografinden daha iyi olması ne kadar komik.” Ah.

Katy Perry

John Mayer Katy Perry
John Mayer ve Katy Perry (SplashNews)

Bir şey Taylor ve Katy Perry aynı dansçılar dışında ortak noktaları var mı? İkisi de John’la çıktı. Katy ve John, 2012’den 2014’e kadar birlikteydiler. John, 2017’de Katy hakkında hit olan “Still Feel Like Your Man”i yazdığını itiraf etti. Aynı yıl olay yerine kondu. James Corden ondan yataktaki ilk üç eski sevgilisini sıralamasını istedi. John en yüksek faturayı aldı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/john-mayer-romantic-history-relationships-4360782/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir