Tüm Detaylar – Hollywood Life


Chris Hemsworth eşi çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mark Baker/AP/Shutterstock

Marvel Sinematik Evreni’nin Thor bir aile meselesiydi! Thor’un kendisi, Chris Hemsworth38, iki çocuğunun franchise’ın gelecek dördüncü taksitinde görülebileceğini açıkladı, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. 8 yaşındaki ikizlerinden biri, saşa ve Tristangenç bir Thor oynuyor, Chris gazeteciye söyledi Kevin McCarthy 27 Haziran’da yayınlanan bir röportaj klibinde. Filmin 18 Nisan fragmanının başında onların rolü gösteriliyor ve aşağıdaki röportaj klibinde görülebilir. Ayrıca 10 yaşındaki kızının, Hindistan“Aşk karakterini oynuyor.”

“Bu gerçekten havalı. Gerçekten içinde olmak istediler,” diye coşkuyla haykırdı Chris, hayranların uzunca bir süre çocuklarından daha fazla kamera hücresi beklememesi gerektiğini ekledi. “Tek seferlik eğlenceli bir aile deneyimi gibi geldi. Şimdi gidip çocuk yıldızlar ve aktörler olmalarını istemiyorum. Hepimizin yaşadığı özel bir deneyimdi ve çok sevdiler, harika zaman geçirdiler” dedi.

8 Temmuz’da vizyona girecek olan Thor’a yavrularını dahil eden tek yıldız Chris değil.”tayya [Waititi] çocukları oradaydı. Christian Bale onun vardı. Natalie [Portman] çocukları da oldu” dedi. 46 yaşındaki Taika’nın eski karısı film yapımcısından iki kızı var. Chelsea Winstanley: Te Hinekahu10 ve Matewa Kiritapu6. Christian, 48, 7 yaşında bir oğlunun babası, Yusufve 17 yaşında bir kızı, Emmelineeşiyle paylaştığı, Sibi Blazic. Sonunda, 41 yaşındaki Natalie, oğlunu paylaşıyor Alef10 ve 5 yaşındaki kızı Amalia kocasıyla, Benjamin Millepied. Chris’in 12 yıllık karısıyla çocukları oldu. Elsa Pataky.

Tüm Detaylar – Hollywood Life
Chris Hemsworth’un oğullarından biri, yaklaşan ‘Thor: Love & Thunder’ filminde genç bir Thor’u canlandırdı (Fotoğraf: YouTube’un izniyle)

Thor, Avustralyalı aktörün 10 yıldan fazla bir süredir Chris tarafından hayata döndürüldü. Instagram’da yayınla 27 Haziran’da, filmden kliplerin bir montajını ve röportaj bitlerini paylaştı. “On yıldan fazla bir süredir bize şunu gösterdiniz: Thor hala layık. Bu inanılmaz yolculuğun bir parçası olan hepinize müteşekkiriz ve minnettarız” diye yazının başlığında yazdı. “Görmeni bekleyemeyiz.”

Videoda, filmlerde Jane Foster’ı oynayan Natalie, Chris’in Thor’u canlandırmasına bayıldı. “Onu çalışırken izlemek gerçekten çok etkileyici” dedi. “Kendisine çok bağlı ve çok çalışıyor. İnanılmaz bir komedi yeteneği de var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/chris-hemsworth-children-thor-love-thunder/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir