Tulumlar, Tenis Etekleri ve Daha Fazlası Spor Giyim Kızlar Her Yerde Giyiyor


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

En yeni kız trendleri? Şık spor giyim. Şaşırtıcı bir şekilde, bu eğilim sadece egzersiz yapmak için değil. Çok güzel spor giyim gibi golf etekleri, tulumlarve tenis elbiseleri ter atmak için harikalar ama aynı zamanda günlük aktiviteler için de trendler.

Arkadaşlarınızla brunch için golf eteğinizi giyin. Bir sonraki kahve koşunuz için aktif elbisenizi giyin. Yoga tulumunuzu, Instagram akışınızdaki havalı kız gibi bir blazer, tenis ayakkabıları ve yüksek çoraplarla eşleştirin. Bu trendi sallarken çok şık görünecek ve mükemmel konforu yaşayacaksınız.

Tulumlar, elbiseler, tenis etekleri ve aksesuarlar için aşağıya kaydırın. Alo Yogası, lululemon, Amazonve daha fazlası aktif giyim trendini her yerde ve her zaman sallamak için.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334703/onesies-dresses-tennis-skirts-more-trending-activewear-it-girls-wear-everywhere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel