Tükenmeye Devam Eden Bu Güzellik Ürünlerinde Prime Day Tasarruflarını Puanlayın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Amazon, güzellik ürünleri için alışveriş yapmayı çok kolaylaştırıyor. Sadece aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir seçkiye sahip olmakla kalmaz, alışveriş yapanların yorumları da bir ürünün buna değip değmeyeceğine karar vermede çok yardımcı olur.

Bir ürün binlerce beş yıldızlı incelemeye sahip olduğunda, bunun iyi olacağını bilirsiniz. Sonuçta, en çok satanlar bir nedenden dolayı en çok satanlar. Örneğin, kuru, çatlamış dudakları olan biriyseniz, çok sayıda Amazon müşterisi, bu ürünleri stoklamanızı şiddetle tavsiye eder. Laneige Dudak Uyku Maskesi. 3.500’ün üzerinde beş yıldızlı incelemesi ve büyük bir takipçi kitlesi var! Biz de onu seviyoruz.

Ve bu gerçekten iyi çalışan tek yüksek puanlı ürün değil. Revlon’un tek adımı saç kurutma makinesi ve hacim verici 200.000’den fazla beş yıldızlı incelemeye sahip ve Amazon müşterileri gerçekten yutturmacaya ulaştığını söylüyor. Ayrıca, 40 dolardan az! Kendiniz denemediyseniz, en kısa sürede sepetinize eklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Amazon’da alışveriş yapanların gerçekten çok sevdiği görünen en iyi güzellik ürünlerini bir araya getirdik. Ayrıca Amazon Prime Day için indirimde olan ürünleri de vurguladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1307904/14-amazon-beauty-products-that-keep-selling-out?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir