Tükenmeden Sadece 25 Dolara 50 Dolarlık Çok Yüzlü Göz Farı Paleti Alın


Bu göz farı paletinin çok sadık bir takipçisi var. Bu tonlara bayılan alışveriş yapanlardan gelen bazı eleştirilere göz atın.

Çok Yüzlü Tatlı Şeftali Göz Farı Paleti İncelemeleri

Bir QVC müşterisi, “Bu, şimdiye kadar satın aldığım en iyi göz farı koleksiyonu olabilir. Tüm grupta kullanılamaz tek bir renk yok ve bence bu herhangi bir cilt tonu için doğru olur. Bir astar ve renkler kullanıyorum. Kolayca devam edin, iyice karıştırın ve saatlerce kalın. Ayrıca gölge uygulandıktan sonra kaybolan çok hafif şeftali kokusunu da seviyorum. İyi fiyat, bu yüzden bir deneyin!”

Bir diğeri ise, “Astar kullanmadan bile uzun süre kalıcı, renkler muhteşem. Kusursuz bir şekilde devam ediyor ve az bir çabayla karışıyor. Bazı renkler daha şeftali iken bu isimden dolayı, tüm ten renklerinde harika görünüyorlar. Bunu aldım. 68 yaşındaki annem için daha canlı gözlerle daha genç görünen palet. Keşke bir fotoğraf çekseydim.”

Bir başkası, “Koyu ten üzerinde harika renkler. İpek gibi pürüzsüz ve zengin pigmentini koruyor. Palet cennet gibi kokuyor ama bir kez uygulandığında koku oyalanmıyor.”

Paletin bir hayranı, “Renkler çok pigmentli ve güzel! Bu paleti her türlü görünüm için kullanabilirim. İster yumuşak ister boğucu. Aşk çok yüzlü! Çok güvenilir bir ürün ve inanamadım. Bunu aldığım fiyat! Çok memnunum.”

“Bu göz farı paleti çok güzel. Renkler mükemmel – Her ten rengine iltifat etmediklerini hayal edemiyorum. Ve koku, şeftaliler!! En sevdiğim meyve. Renklerin düz olduğunu takdir ediyorum, sadece birkaç tane Işıltılı renkler. Pürüzsüz ve kalıcı oluyorlar. Kendiniz veya bir başkası için satın almak için ne harika bir palet” diye yazdı bir alışverişçi.

Paletin uzun zamandır hayranı olan biri, “Birkaç yıl önce çıktığından beri bunlardan yaklaşık 10 tane aldım, QVC’nin benim için dünyanın en iyi makyajına girdiğini görmek çok mutlu, neredeyse tüm paletlerine sahibim ve yapacağım” dedi. onlardan ve burada QVC’de satın almaya devam edin.”

Bir müşteri, “Palet, 3 farklı uygulama fikriyle ilgili talimatlarla birlikte geliyor. Göz farı kokusuna bayılıyorum ve pigment harika. Kesinlikle daha fazla Çok Yüzlü ürün sipariş edeceğim,” yorumunu yaptı.

Bir başkası, “Sonunda bu paleti satın aldım ve hype’ı anlıyorum! Bayıldım!”

Uzun zamandır Too Faced göz farı hayranı, “Bu paleti 2016’da Noel için aldım ve o zamandan beri tekrar satın aldım çünkü bu palet asla başarısız olmaz!!! Kesinlikle harika ve renkler yılın herhangi bir zamanı için çok güzel. Şeftali kokusu bir artıdır ve kendinizi tatlı gürcistan şeftalisi hissetmenizi sağlar.”

Daha büyük fırsatlar arıyorsanız, sadece 49 $ karşılığında 115 $ değerinde MAC makyajı alabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333812/too-faced-eyeshadow-deal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel