Tükenmeden Önce Bu Dyson V8 Akülü Elektrikli Süpürge Anlaşmasında 100 Dolar Kazanın


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Satın almak için kaç neden var? Dyson V8 Ekstra Dolaşmayan Kablosuz Elektrikli Süpürge? Yollarını saymama izin ver. Birincisi, mevcut vakumunuz eski ve bozuk, yani onu asla kullanmak istemezsiniz. İkincisi, yaklaşan bir partiniz var. ihtiyaç sonra temizlik yapabilmek. Üç, “bahar temizliği” kararı hızla geliyor.

Ama dört numara, benim kişisel favorim: 8 alet dahil bu Dyson Elektrikli Süpürge şu anda büyük ölçüde indirimde. Markaya göre, gerçekten sahip olunabilecek en iyi elektrikli süpürge türü olan “günlük hızlı temizlik için tasarlandı”. Bu elektrikli süpürge geleneksel şekilde kullanılabilir, ancak aynı zamanda arabalar, merdivenler ve döşemeler için el tipi bir cihaza dönüştürülebilir.

Tüm sette 100$ tasarruf edebileceğinizden henüz bahsetmiş miydim? Çünkü yapabilirsin! Tükenmeden önce bu fırsatı yakalamak için ilerleyin. Kimse patates cipsi kırıntılarını halıdan elle almak istemez.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364388/save-dollar100-on-this-dyson-v8-cordless-vacuum-deal-before-it-sells-out?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir