Tükenmeden Önce 22 Dolara 44 Dolarlık Urban Decay Göz Farı Paletlerini Alın


Alışveriş yapmadan önce daha fazla içgörü istiyorsanız, bu övgüleri okuyun yorumlar Urban Decay müşterilerinden.

Urban Decay Naked Reloaded Göz Farı Paleti Paleti İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Bunu 22 dolara indirimde buldum ve KUTSAL İNEK ne güzel bir ANLAŞMA! Bu güzelliğe büyük puan verdim. Her gün vazgeçilmez bir ürün. Karıştırması kolay, canlı ve muhteşem ambalaj.”

Bir başka yorumcu, “Gündüz/gece makyajı için harika renkler. UD göz farlarını sadece geniş renk yelpazesi için değil, aynı zamanda mükemmel kalitesi için seviyorum, pürüzsüz ve kolay akıyor!”

Bir başkası, “Bu renkleri çok seviyorum! Güzel bir şekilde karışıyorlar ve kalite de yerinde! Ben Urban Decay’in sonsuza kadar hayranıyım!”

Bir Urban Decay müşterisi, “Bu paleti seviyorum! Yakında bir tane daha satın almayı düşünüyorum!”

Başka bir kişi, “Her gün ulaşılabilecek bir ürün. Renkler yumuşak ve pudranın kendisi de öyle, ancak bu paletlerin ne kadar kaliteli olduğunu zaten biliyordum. Onunla göz makyajımı yaptığımda göründüğü ve hissettirdiği yoldan zevk alıyorum. ve bana ilk çıplak gül paletimle gençliğimi hatırlatıyor.Tonlar kolayca birbirine karışıyor ve her zaman oldukça uyumlu bir görünüm veriyor, en çok kullandığım renkler için büyük tavaları seviyorum!”

Mutlu bir müşteri yorumladı, “Şimdiye kadar verdiğim en iyi kararı alana kadar çıplak paletlere hiç girmedim, ilk çıplak palete bir remiks gibi hissediyorum ama daha da iyi ve çok daha sıcak tonlar her gün için harika şimdi ona göre!”

Birisi, “Aslında tüm bu paleti bir gölge için satın aldım (rüya yakalayıcı) ama ben tüm tonları kullanıyorum. Güzel!”

Bir alışverişçi, “Bunu günlük damak zevkim olarak kullanıyorum. Renkler sarı alt tonlarımı, açık tenimi ve kahverengi gözlerimi düzleştiriyor. Kesinlikle bunu bir deneyin” dedi.

Bir hayran, “Bu paleti seviyorum! Renk hikayesini seviyorum, birçok farklı görünüm yaratabilirsiniz. Daha küçük ambalajları ve en açık renklerin daha büyük tavalarda olmasını seviyorum. En sevdiğim gölge paletlerinden biri.”

Alışveriş yaparken, sabahları size zaman kazandıracak bu az çaba gerektiren güzellik ürünlerine göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345331/urban-decay-eyeshadow-palette-discount?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir