True Thompson’ın Stormi ile 4. Doğum Günü Partisi: Video – Hollywood Life


True Thompson, 12 Nisan’da 4 yaşına giriyor ve anne Khloe Kardashian, tüm KarJenner kuzenlerinin katıldığı destansı bir kedi temalı doğum günü için her şeyi yaptı!

gerçek Thompson en iyi zamanını kuzenleriyle 4. doğum günü partisinde geçirdi – özellikle Stormi Webster, ayrıca 4! doğru ve Kylie jenner‘nın kızı – diğer adıyla kuzeni ve en yakın arkadaşı – 10 Nisan Pazar günü düzenlenen kedi temalı partide fırtına gibi dans etti. İki kız bir maskot kedinin yanında zıplayarak, hayatlarının en güzel anını yaşıyorlardı! El ele tutuşup pembe saçlarını sergiledikleri için elbiseleri içinde çok sevimli görünüyorlardı. Stormi, ritme ayak uydururken kalçalarını iki yana hareket ettirdi, açıkçası babayı miras aldı Travis Scott’müzik aşkı!

kızı Khloe Kardashian37 ve Tristan Thompson, 30 yaşında, tüylü küçük pembe Dior desenli elbisesiyle ultra şık görünüyordu! Topluluğun Dior Kids’den yeni bir parça mı yoksa baskı altında yayınlandığında orijinal 2000’lerden yeniden tasarlanmış bir parça mı olduğu belli değil. John Galliano. Trend olan elbise aynı zamanda doğum günü kızı için mükemmel bir şenlikli devekuşu tüyü süslemesini de içeriyordu! Hem True hem de Stormi, tıpkı ChicagoOcak ayında (Stormi’s ile ortaklaşa düzenlenen) 4. doğum günü partisi.

Doğum günü kızı, tıpkı bir tek boynuzlu atın sahip olabileceği gibi, gözünün etrafında bir kelebek deseni de dahil olmak üzere, yüzünde gökkuşağı renginde bir tasarıma sahip olduğundan, yüz boyama da gündemdeydi. Gururlu anne Khloe, tasarımını tamamlayan bir sanatçı olarak sabırla oturmak da dahil olmak üzere Instagram için her şeyi belgeledi. Diğer videolarda, True bir trambolinde zıpladı. “Hadi baba gidelim!” diye bağırdı Khloe.

Yeğenler de dahil olmak üzere diğer kuzenler de Good American kurucusunun sosyal medya akışında yer aldı. Rüya5 ve Chicago’nun yanı sıra yeğeni mezmur, 2. “Kızlar burada! Rüya gibi ve Chi-Chi!” Khloe, kızları kedi peluş hayvanlar da dahil olmak üzere top dolu bir çukurda çekerken söyledi. Dream ayrıca güneşte parıldayan gümüş pullu elbisesiyle de göz alıcı görünüyordu! “Mezmur burada!” 2 yaşındaki kız, ablası Chicago ve iki kuzenine katılmak için emekleyerek içeri girerken ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/true-thompson-4th-birthday-stormi-dancing-video/

Yorum yapın