True Thompson, Kourtney Teyze ve Travis Amcadan Ürkütücü Hediye Aldı


Gerçek Thompson Cadılar Bayramı şekerine önde başlıyor.

Hafta sonu, 4 yaşındaki kızı Khloe Kardashian ve Tristan Thompson ürkütücü mevsimi kuzenleriyle birlikte korkunç güzelliklerle dolu bir arka bahçe eğlencesinde kutladı. Instagram Stories’de paylaşılan fotoğraf ve videolarda da görüldüğü gibi, tatlı ikramlardan biri, bir bahçıvan tarafından hediye edilen perili bir zencefilli köşk içeriyordu. Kourtney Kardashian ve Travis BarkerKhloe ve True’nun isimlerinin yanı sıra ailelerinin en yeni üyesini temsil etmek için “bebek” kelimesiyle süslenmiş.

Bir klipte görüldüğü gibi, küçük True, elinde balkabağı sakızıyla koşarken, şekerli yapının tadını çıkarmaktan kendini alamadı ve kıkırdadı. Khloe videoya “Çok teşekkür ederim @kourtneykardash teyze ve @travisbarker amca.”

kim Kardashian ve çocukları-Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur, 3-Ayrıca isimleriyle süslenmiş kendi zencefilli evleri verildi. “Kourtney ve Travis, teşekkür ederim” dedi kendi Instagram Hikayelerinde. “Çok tatlı!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350820/true-thompson-gets-in-the-halloween-spirit-with-spooky-gift-from-aunt-kourtney-and-uncle-travis?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir