True Thompson & Dream Kardashian Peri Kıyafetleri Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gerçek Thompson Rüyası Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: APEX/P&P/MEGA

4 yaşındaki çocuklardan oluşan dinamik ikili Gerçek Thompson ve 5 yaşındaki Rüya Kardashian yine başa döndü! Sevimli kuzenler, paylaştığı fotoğraflardan oluşan bir atlıkarıncada tutuş ve peri kanatlarıyla birlikte poz verdi. Khloe Kardashian38, 20 Eylül’de. Khloe’nin Cleveland Cavaliers yıldızı ile paylaştığı doğru Tristan Thompson, uyumlu beyaz ve mor spor ayakkabılarla leylak bir takımda çok sevimli görünüyordu. Rob’un eski sevgilisiyle paylaştığı rüya Blac Chyna, pembe ve açık mavi vuruşlarla parlak pembe bir kıyafet giydi. Her iki kızın da kendi renk şemalarına uyan ve saçlarını at kuyruğu şeklinde şekillendiren asaları vardı.

Khloe, sevimli resimlere “Bir varmış bir yokmuş, uzak bir ülkede iki küçük peri varmış” diye yazdı. True ve Dream, sihirli yazı için gülümserken yüz yüze gelmek gibi birkaç poz verdi. Son fotoğrafta arkaları kameraya dönük tatlı bir şekilde el ele tutuşmuşlar. 35 yaşındaki Rob, küçük kızı ve yeğeninin fotoğrafına kendini kaptırmadan edemedi ve yazdı“Peri partisi”, resimlerin altında sevgi dolu yüz emojileri ve peri emojileri.

True ve Dream halk arasında fark edilmese de, eğlenceli kıyafetleri yerel bir pazarda giymiş olmaları mümkün. Aynı gün Khloe tatlı enstantaneleri paylaştı, hayranlarına çiftçi pazarından kendisine getirilen True ayçiçeklerinin bir resmini gösterdi. Instagram Hikayesi.

Gerçek Thompson Khloe Kardashian
True Thompson, annesi Khloe Kardashian ona dans kursuna eşlik ederken bir dans tek parça streç giysi giyiyor (Fotoğraf: P&P/MEGA)

True ve Dream, genellikle birlikte oynadıkları ve hatta birlikte çalıştıkları için kesinlikle rüya takımıdır. 15 Eylül’de paylaşılan fotoğraflarda güzel çift, Khloe ve büyükanneleriyle birlikte poz verdi. Kris Jenner66, çocuk giyim perakendecisi The Children’s Place’in reklamı için. Sevimli dörtlü, tatil havasına büründü ve iş birliği için kış temalı pijamalarla uyumlu pijamalarını salladı ve şenlikli kırmızı, altın ve beyaz hediyelerle çevrili mermer bir merdivene oturdu. Kris, o gün sosyal medyadaki işbirliği hakkında fışkırdı. “Bu kampanyada @khloekardashian, True ve Dream ile çalışmaktan daha iyi bir şey yok!” yukarıda belirtilen resmin yanına yazdı. “Hepiniz Noel’le ilgili olduğumu biliyorsunuz ve @childrensplace ile eşleşen aile reçellerine MUTLU OLDUM!!”

Daha önce de belirtildiği gibi, True ve Dream birlikte çok kaliteli zaman geçirirler. Sadece son birkaç ay içinde, dans hareketlerini Haziran’daki ilk dans resitallerinde sergilediler ve sonraki ay bir aile gezisi sırasında Turks ve Caicos’a güneşte birlikte biraz eğlendiler. Belki de eğlenceli günlük hayatlarına ayak uydurmak için kendi televizyon programlarına ihtiyaçları vardır!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/true-thompson-dream-kardashian-fairy-outfits-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir