Tristan Thompson, Yeni Bir Çocuğun Doğuşundan Bu yana İlk Kez Görüntülendi – Hollywood Life


Tristan Thompson, Yeni Bir Çocuğun Doğuşundan Bu yana İlk Kez Görüntülendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bellocqimages/Bauer-Griffin/Shutterstock

Tristan Thompson31, içinde sakin ve rahat görünüyordu ilk halka açık resimler erkek bebeğinin gelişi haberi manşetlere taşındığından beri. Halihazırda üç çocuk babası olan profesyonel basketbolcu, eski sevgilisiyle başka bir sevinç paketini memnuniyetle karşıladıktan kısa bir süre sonra Los Angeles, CA’daki bir jimnastik merkezi otoparkında yürürken görüldü. Khloe Kardashian Siyah grafik tişört, siyah şort, beyaz çorap ve siyah Chuck Taylor tarzı Converse spor ayakkabı gibi görünen yaz dostu bir kıyafet giydi.

Tristan’ın son gezisinden sadece birkaç saat önce, o ve dört yaşındaki kızı paylaşan Khloe Doğru, bir oğul karşıladı. Haber yayınlandığında, ebeveynlerin henüz ona isim vermediği bildirildi. Tristan aynı zamanda oğlunun babasıdır. Prens5, eski ile paylaştığı kişi Ürdün Craigve sekiz aylık oğlu Theo Thompsonkiminle paylaştığı Maralee Nichols.

Tristan Thompson, Gerçek Thompson
Bir önceki gezi sırasında Tristan Thompson ve True Thompson. (Bellocqimages/Bauer-Griffin/Shutterstock)

Tristan ve Khloe yeni gelişlerini memnuniyetle karşılamadan önce, bir kaynak bize Khloe’nin doğum için orada olmak istediğini ancak Tristan’ın olup olmadığını umursamadığını söyledi. Kaynak, “Khloe doğum için orada olmak istiyor ve Tristan’ın orada olup olmaması umrunda değil” dedi. HollywoodYaşam. Tristan, Theo’yu geçen yıl Khloe’yi aldattığı Maralee ile beklenmedik bir şekilde karşıladıktan sonra, açık ve kapalı çift artık tamamen kapalı.

Kaynak ayrıca, “Ailedeki herkes, tüm Tristan durumunu ele alma biçiminden çok gurur duyuyor” dedi ve Khloe’nin, çocuklarının babasıyla olan geçmiş sorunlarından aklını çıkardığını da sözlerine ekledi. “Khloe, bebek için her şeyin mükemmel olmasını sağlamak için çılgına döndü ve aşırıya kaçtı. Sadece bebek odasını aylarca yaptırmakla kalmadı, yerini herhangi bir bebeğin ihtiyaç duyabileceği her şeyle ve daha fazlasıyla doldurdu.”

Tristan Thompson, Khloe Kardashian, True Thompson
Bir önceki gezi sırasında Khloe ve True ile Tristan. (arka plan)

Başka bir kaynağa göre, başka bir çocuğun mutlu haberine rağmen, Khloe sporcuyla tekrar bir araya gelmeyi planlamıyor. Kaynak EXCLUSIVELY, “Sonunda onu geri kazanmaya çalışmaktan vazgeçmiş gibi görünüyor, bu Khloe için büyük bir rahatlama çünkü onun için çok yorucuydu” dedi. “Tek istediği sağlıklı ve mutlu eş-ebeveynler olmaları, bu yüzden onu affetti ve ailesinin de onu affetmesini istiyor. Negatifliğe ve öfkeye tutunmanın bir anlamı yok ama bu onun yaptığının kaymasına izin verdiği anlamına gelmiyor. %100 iyilik için yapılırlar. ”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/tristan-thompson-first-photos-baby-born-khloe-kardashian-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir