Tristan Thompson ve Khloe Kardashian’ın Bekledikleri Gibi Durdukları Yer


Khloe Kardashian, Ex Tristan Thompson ile 2 Numaralı Bebek Bekliyor

Khloe Kardashian ile yapılır Tristan Thompsonen azından romantik olarak.

Good American kurucusu ve NBA yıldızı, ikinci çocuklarını vekil aracılığıyla karşılamaya hazırlanırken, duruma yakın bir kaynak, ikisinin şu anda bir çift olmadığı konusunda ısrar ediyor.

İçeriden biri E News’e “Khloe ve Tristan tekrar bir araya gelmediler ve Aralık ayından beri ortak ebeveynlik konuları dışında konuşmadılar” dedi. “Bebek, Khloe’ye ve halka Tristan’ın Aralık ayında başka biriyle bir bebeği olacağı açıklanmadan önce vekil aracılığıyla tasarlandı.

13 Temmuz’da, birden fazla kaynak E News’e, halihazırda 4 yaşındaki bir kızın ebeveyni olan 38 yaşındaki Khloe ve 31 yaşındaki Tristian’ın olduğunu doğruladı. Gerçek Thompson— birlikte başka bir bebek bekliyorlar.

Khloe’den bir temsilci E! Haberler. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337942/where-tristan-thompson-and-khloe-kardashian-stand-as-they-re-expecting-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir