Tristan Thompson ve Khloe Kardashian Babalar Günü Öncesinde Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tristan Thompson, Khloe Kardashian ve True Thompson 18 Haziran 2022


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashian ve eski sevgilisi Tristan Thompson kızları için geçmişlerini geride bıraktılar Doğru babalar gününden hemen önce. 18 Haziran’da, eski çift ve kız bebekleri, reis eşliğinde dışarıda gezintiye çıktılar. Kris Jenner.

18 Haziran 2022'de Tristan Thompson, Khloe Kardashian ve True Thompson
Khloe Kardashian, Tristan Thompson ve True Thompson, 18 Haziran 2022’de (Arka Plan)

Fotoğraflarda Khloe, spagetti kayışları olan daracık uzun siyah bir elbiseyle hayrete düşürdü. Ayrıca omuzlarına ulaşan ve güneşi koyu kare tonlarla kapatan uzun, düz, sarı bir bob takmıştı. Bu arada, Kris tamamen siyah bir makyajı büyük gümüş halka küpelerle süsledi. Khloe onun yanında koşarken Tristan kızını bir kolunda tutuyordu.

Kris Jenner Tristan Thompson 18 Haziran 2022
18 Haziran 2022’de Kris Jenner ve Tristian Thompson (ARKA GRİ)

Khloe ve NBA oyuncusu Tristan 2016’da çıkmaya başladı ve o 2018’de kızları True’yı doğurdu. Çift, Tristan’ın aldattığı söylentilerinin ardından 2019’da resmen ayrıldı. Kylie jennerarkadaşı Jordyn Woods. True ile birlikte ebeveynlik yaparken 2021’de kısaca tekrar bir araya geldiler, ancak bu kısa sürdü. Daha sonra Tristan’ın adında bir kadından başka bir bebek sahibi olduğu ortaya çıktı. Maralee Nichols Khloe ve Tristan resmen birlikteyken.

Khloe, babalık skandalını kız kardeşiyle birlikte internetten öğrendiğini açıkladı. kim haberi gördü ve ona haber verdi. Khloe başlıklı bir Podcast bölümünde, “Dünyanın geri kalanıyla öğrendim, ki bu en saldırgan gibi” dedi. Zayıf Değil Ama Şişman Değil. “Demek istediğim, her şey berbat, biraz saygı olabilir mi? ‘Daily Mail’de öğrenmeden önce bana haber verebilir misiniz? İyi olur.”

Görünüşe göre Khloe, Tristan’ın çoklu aldatmaları konusunda o kadar stresliydi ki, Haziran 2022 tarihli bir bölüme göre, haberi duyduktan sonraki gün bile kendinden geçti. Kardashianlar. Bölümde, “Böyle bir durumda diğerinden daha fazla acı veren bir şey olduğundan emin değilim” dedi.

“Her şey bir ihanet eylemidir. Her şey bir yalan. Her şey manipülasyon. Bu bir aldatmaca. Tristan’ın bana söylemek için her fırsatı var mıydı? Evet. İşin içinde bir bebek olmasaydı Tristan bana söyleyecek miydi? Kesinlikle hayır. Ve bu onun karakteri hakkında çok şey gösterir. Her şey aşağılık.” Bu büyük çatışmaya rağmen, Khloe ve Tristan, üçü 18 Haziran’da birlikte fotoğraflandığında görüldüğü gibi, True için geçici bir ortak ebeveynlik anlaşması bulmuş gibi görünüyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/khloe-kardashian-tristan-thompson-true-thompson-kris-jenner-fathers-day-lunch-photos/

Yorum yapın

SMM Panel