Tristan Thompson, Nadir Geziler Sırasında Kolunu Khloe Kardashian’ın Etrafına Koyar


Ayrılıklarının ardındaki dram televizyonda oynanırken, gerçek hayatta işler her zamanki gibi devam ediyor. Khloe Kardashian ve Tristan Thompsondostane bir şekilde ortak ebeveynlik yapmaya devam eden.

Good American giyim kurucusunun geçen Aralık ayında NBA yıldızının kendisini başka bir kadınla aldattığını ve daha sonra üçüncü çocuğunu doğurduğunu öğrenmesinden bu yana ikisi ilk kez birlikte fotoğraflandı. 18 Haziran’da, Babalar Günü’nden bir gün önce, Khloe ve Tristan kızlarıyla Calabasas, Kaliforniya’da öğle yemeğine çıktılar. gerçek Thompson4. NBA yıldızı, kolunu eski sevgilisine dolarken görüntülendi.

Öğle yemeği için onlara katılmak vardı Kris Jenner, Rob Kardashiankızı Rüya Kardashian5 ve kim Kardashianen küçük çocukları Şikago Batı4 ve Mezmur Batı2 ve resimde görüldüğü gibi çocukların dadıları Günlük posta.

Khloe daha sonra True ve Dream ile yemek yerken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335070/tristan-thompson-puts-his-arm-around-ex-khloe-kardashian-during-rare-family-outing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel