Tristan Thompson, Khloe Kardashian’ın Yeni Bikini Fotoğraflarına Tepki Verdi – Hollywood Life


Tristan Thompson, Khloe Kardashian'ın Yeni Bikini Fotoğraflarına Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA/Erik Pendzich/Shutterstock

Tristan Thompson31, eski sevgilisine tepki gösterdi Khloe Kardashian‘ın en son bikini fotoğrafları seti, hâlâ halka sevgisini gösterdiğini kanıtlıyor. 38 yaşındaki Good American yaratıcısından Aralık 2021’de bir çocuk daha babası olduktan sonra ayrılan NBA oyuncusu, 13 Şubat’ı beğendi. instagram pohpohlayıcı ışıltılı gümüş iki parçalı pozunun iki anlık görüntüsünü içeren gönderi. Ellerini saçlarının arasından geçirirken ve fotoğraflarda kendinden emin görünürken tonlu karın kaslarını gösterdi ve görünümüne güneş gözlüğü ekledi.

Birçok kişinin de beğeni aldığı paylaşımın altına güzel bir beyaz kalp emojisi paylaştı. Fan yanıtları da övgü ve destek doluydu. Bir hayran, “Harika görünüyorsun,” diye yazarken, bir diğeri ona “güzel” dedi.

Tristan’ın Khloe’nin yeni fotoğraflarına verdiği son tepki, görünüşe göre uzlaşma söylentilerinin doğru olmadığını doğrulamasından sadece bir hafta sonra geldi. sırasında twitter Hayranlarla Soru-Cevap, bir hayran şöyle yazdı: “Şu anda erkeğiniz kim? Deets’i alacağımı biliyorsun! VE KARDEŞİMİ DOĞRU TEDAVİ ETMESİ İYİ OLUR!!! YA DA BAŞKA. Khloe cevap vermekte tereddüt etmedi.

Khloe Kardashian, Tristan Thompson
Tristan ve Khloe, Aralık 2021’de ayrıldı. (@CelebCandidly / MEGA/Erik Pendzich/Shutterstock)

“Kimin bir erkeğe ayıracak vakti var ya benim 6 aylık bir bebeğim var ve Doğru [Thompson] ve ben hastalıklı bir şekilde birbirimize bağımlıyım. Ha! Gizlice seviyorum. Hayır ama gerçekten…. Şu anda kimse yok…. O benim de dualarımda ha!” yazdı.

Khloe, True’yu paylaştığı Tristan ve altı aylık oğluyla romantik bir ilişki içinde olmamasına rağmen, geçen ay annesi onu desteklediğinde, andrea thompson, beklenmedik bir şekilde vefat etti. O, çocuklarının büyükannesine acı tatlı bir saygı duruşunda bulunmak için sosyal medyaya gitmeden önce onun yanındaydı ve ailesiyle birlikte cenazeye katıldı.

“Bundan kaçınıyordum…. Bunu kabul etmekten kaçınmak gerçektir. Söyleyecek çok şeyim var ama hiçbir şeyim yok…. Çok fazla duygum var ve hala uyuşmuş hissediyorum. Khloe yazdı Andrea’nın kendisi ve ailesiyle birlikte fotoğraflarını içeren bir gönderide. “Hayat bazen acımasızca adaletsiz olabiliyor ve bu, çoğumuzun hayatındaki en zor zamanlardan biri oldu. Ama aynı zamanda, vedalaşmayı inanılmaz derecede zorlaştıran birine sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/tristan-thompson-reacts-khloe-kardashian-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir