Tristan Thompson, ‘Kardashian’daki İlişkisi Hakkında Suçlu Görünüyor – Hollywood Life


Hayranlar zaten her anını inceliyor Kardashianlar! İçinde yeni bir TIkTok ilk bölümden bir hayran şüpheleniyor Tristan Thompson ne olduğunu düşündüğü konusunda gergin görünüyordu Khloe Kardashian en son babalık skandalını kamerada öğreniyor.

“Khloe, şuna bak” kim Kardashian bir aile barbeküsünde oğlunu taşırken ablasına şöyle diyor: Aziztableti. “Ne? Bir bakayım,” diye yanıtladı Khloe, Kim ekledi, “anlayacak tek kişi senmişsin gibi hissediyorum.”

Kullanıcı videonun üzerine “Ağlıyorum, Tristan’ın kalbi çarpıyordu” diye yazdı ve NBA oyuncusunun Kim’in kız kardeşine gösterdiği şey konusunda gergin göründüğünü, görünüşe göre bunun Teksas ile olan ilişkisiyle ilgili bir şey olduğunu düşündüğünü ima etti. eğitimci Maralee Nichols – bölüm çekildiğinde beğenileri henüz açıklanmamıştı.

@uchenelia

BYEEE😭😭 deffo gibiydi oh bok gibi yine başlıyoruz 😭😭 özür dilerim güle güle😭. Biz buna SUÇ’un görünüşü diyoruz. #kardashianlar #tristanthompson #suçlu #disneyplus #kimk #fupシ

♬ orijinal ses – Uche

Diğer sosyal medya kullanıcıları, TikToker’in konuyla ilgili düşüncelerini doğruladı ve bir hayran, “Yüzü düştü.” Diğer kullanıcılar, bölümü ilk izledikleri anın farkına varmadıklarını yazdılar, ancak şimdi… her şey mantıklı geliyor.

Ancak Kim’in kız kardeşine göstermek istediği şeyin Tristan ile hiçbir ilgisi yoktu, aslında bir memeydi. “resim vardı ağlayan yüzümve sonra ‘Kim’in yeni seks kaseti’ gibi süper uygunsuz bir şey söyledi” diye itirafta bulundu ve üzücü içeriğin 6 yaşındaki oğlunun iPad’inde Roblox oynarken ortaya çıktığını belirtti.

Tristan Thompson, Khloe Kardashian
Tristan Thompson ve Khloe Kardashian ayrılmadan önce bir film randevusunda (Backgrid)

Tristan’ın Maralee’den bir çocuğa babalık yaptığıyla ilgili haberler ilk olarak Aralık ayı başlarında çıktı. Tristan başlangıçta baba olmaya itiraz etti, ancak testler babalığını doğruladı ve zaten 3 yaşındaki çocuğu paylaştığı Khloe ile ilişkisini onarmaya çalıştığı sırada eğitmenle olan cinsel ilişkisini daha da ortaya çıkardı. Doğru.

Son zamanlarda, şu anki bebek anne dramasıyla ilgili duygularını paylaşmak için tekrar sosyal medyaya gitti. 31 yaşındaki profesyonel basketbolcu, 16 Mart’ta Instagram hikayesinde “Geçmişin seni suçlu hissettirmek yerine yönlendirmesine izin ver. Şimdiki zaman, sizi geçmişte ya da gelecekte yaşatan bir lanet değil, yaşadığınızı hissetmeniz için bir hediye olsun.” Alıntı, görünüşe göre başka bir kaynaktan anonimdi, ancak Tristan yazının üzerine iki konuşan kafa emojisi ekleyerek duyguları onayladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/tristan-thompson-guilty-affair-kardashians-show-tik-tok/

Yorum yapın