Tristan Thompson, Daughter True & Chicago West’i Dans Dersinden Taşıdı – Hollywood Life


Tristan Thompson31, kızına düşkün bir baba olarak adım attı Doğru4, Pazartesi, 20 Haziran. NBA yıldızı, kendi ve Khloe Kardashianhem de küçük kız kim Kardashian ve Kanye Batıkızı Şikago Batı, 4, Los Angeles’taki dans sınıfından. Tristan iki kızı da kollarına aldı ve eve gitmek için arabasına bindirdi. Yüzünde babalık görevinden zevk aldığını gösteren kocaman bir gülümseme vardı.

Tristan Thompson
Tristan Thompson, True Thompson ve Chicago West ile 20 Haziran’da (Fotoğraf: 4CRNS, WCP / BACKGRID)

Tristan beyaz bir tişört ve ten rengi bir şort giymişti. Chicago Bulls oyuncusu ayrıca kırmızı harflerle beyaz bir şapkanın yanı sıra beyaz Nike çorapları ve onunla uyumlu Air Force 1 spor ayakkabılarını salladı. True ve Chicago, dans pratikleri için renkli mayolarla çok sevimli görünüyordu. Kuzenlerin her biri de birer çift küçük sandalet giyiyordu. Tristan onları kuzenleriyle birlikte düzenli olarak katıldıkları dans seansından eve götürürken kollarını ve bacaklarını Tristan’a doladılar. Rüya Kardashian5.

Tristan Thompson
Tristan Thompson, True Thompson ve Chicago West ile 20 Haziran’da (Fotoğraf: 4CRNS, WCP / BACKGRID)

Dans dersinden iki gün önce Tristan, Babalar Günü öncesi bir öğle yemeği için 37 yaşındaki eski Khloe ile tekrar bir araya geldi. True ve Khloe’nin annesi onlara katıldı Kris Jenner, 66. Gezi, Khloe ve Tristan hakkında uzlaşma söylentilerini körükledi, ancak görünüşe göre hala ayrılar ve kızlarına eş-ebeveynlik yapmak için iyi şartlardalar. Eski sevgililer, Khloe’nin Tristan’ın adında bir kadından başka bir bebek sahibi olduğunu öğrendikten sonra işleri sona erdirdiği 2021’in sonlarından beri birlikte değiller. Maralee Nichols.

Hulu’nun finalinde skandal ortaya çıktı Kardashianlar, 16 Haziran’da yayınlandı. Khloe, durumun ardından o kadar endişelendi ki, susuz kaldı ve hatta bayıldı. Good American’ın kurucu ortağı, izleyicilere, daha önce birkaç aldatma eyleminin ardından Tristan’ı geri aldıktan sonra, onunla sonsuza kadar işinin bittiğini söyledi.

Bölümde “Sadece yorgunum” dedi. “Her şeyle uğraşmaktan yoruldum. Bu yüzden insanlar yaklaşımımın çılgınca veya tuhaf olduğunu düşünebilir ve kesinlikle hissizim falan, ama şimdi bunu birçok kez yaptım. Aşağılayıcı. Ağlayacak gözyaşı kalmadı. Uzaklaşma zamanı. Bu konuda kendimi suçlu hissetmiyorum. Çok denedim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/tristan-thompson-daughter-true-chicago-west-dance-class-photos/

Yorum yapın

SMM Panel