Tribute’a Bakın – Hollywood Life


channing tatum stephen twitch boss


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: MEGA/Rob Latour/Shutterstock

Channing Tatum haraç ödedi Stephen ‘tCadı’ Patron bir instagram dansçının ölümünden sonra gönderi. ikisi içerideydi Sihirli Mike XXL 2015’te birlikte ve Channing kamera arkasından bir özçekim paylaştı. Resimde ikisi de gömleksiz ve ters beyzbol şapkaları takmışlar. Channing, “Hiç sözüm yok,” diye yazdı. “Hiç yok. Bunu ne aklım ne de kalbim anlayabilir. O kadar çok şey var ki… Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Seni seviyorum. tekrar görüşürüz arkadaşım O zamana kadar.”

Oyuncu, 13 Aralık’ta 40 yaşında intihar ederek öldükten sonra sosyal medyada tWitch’e saygı duruşunda bulunan birçok ünlüden sadece biri. “tWitch”, Kaliforniya’daki evinin yakınındaki bir motel odasında bulundu. Los Angeles İlçe Tıbbi Müfettişi, intihar sonucu ölümü ve herhangi bir faul beklenmediğini doğruladı. Yıldızın ölüm nedeni resmi olarak “kafasına kurşun yarası” olarak hükmedildi.

üzerinde olmanın yanı sıra Yani Dans Edebileceğini mi Düşünüyorsun?tWitch aynı zamanda DJ ve yardımcı sunucu olarak da biliniyordu. Ellen DeGeneres Göstermek2014’ten gösteri bitene kadar elinde tuttuğu bir pozisyon. Profesyonel dansçı arkadaşıyla evliydi. Allison Holkerve dokuzuncu evlilik yıldönümlerini ölümünden birkaç gün önce kutlamışlardı. “tWitch” ve Allison’ın birlikte iki çocuğu vardı – 6 yaşında bir oğlu ve 3 yaşında kızı – ve ayrıca Allison’ın önceki ilişkisinden olan kızını evlat edindi.

stephen seğirme patron
‘Magic Mike XXL’de ‘tWitch’. (Claudette Barius/©Warner Bros. Pictures/Everett Koleksiyonu’nun izniyle)

Allison, kocasının vefatından bu yana sosyal medyada bir paylaşımda bulunmadı, ancak dokunaklı bir açıklama paylaştı. İNSANLAR ışığı ve mirası hakkında. Allison, “Stephen girdiği her odayı aydınlattı,” diye paylaştı. Aileye, arkadaşlara ve topluma her şeyden çok değer veriyordu ve sevgi ve ışıkla liderlik etmek onun için her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babaydı ve hayranlar için bir ilham kaynağıydı. Bir miras bıraktığını söylemek yetersiz kalır ve olumlu etkisi hissedilmeye devam edecek. Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz. Stephen, seni seviyoruz, seni özlüyoruz ve her zaman son dansı senin için saklayacağım.

Ellen DeGeneres ayrıca bir gönderiyle tWitch’in yasını tuttu instagram. “Kalbim kırıldı,” diye itiraf etti. “tWitch saf sevgi ve ışıktı. O benim ailemdi ve onu tüm kalbimle sevdim. Onu özleyeceğim. Lütfen Allison ve onun güzel çocukları Weslie, Maddox ve Zaia’ya sevginizi ve desteğinizi gönderin.”

Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntihar Önleme Hattı 988’de veya 741741’e TALK yazarak Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/channing-tatum-stephen-twitch-boss-death-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir