Travis Scott’ın ‘Kardashians’ Prömiyerini Atlama Nedeni – Hollywood Life


Travis Scott, Hulu’nun ‘The Kardashians’ galasında Kylie Jenner’ın yanında değildi – şovda görünmeye hazır olmasına rağmen. Bir kaynak, HL’ye ÖZEL olarak nedenini açıklar.

Travis Scott Hulu’nun galasında özellikle eksikti Kardashianlar ve tarafından Kylie jenner7 Nisan’da – ve bir kaynak anlatıyor HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK 30 yaşındaki rapçi etkinliğe katılmamasının “en iyisi olduğunu düşündü”. “Travis galada olsaydı, gecenin olması gerekenden uzaklaşacağını düşündü. Uğraşması gereken çok şey var ve eğer bir galada eğlenceli vakit geçiriyorsa, bunun nasıl görüneceğini tam olarak biliyor” dedi. Ancak Travis, Kylie ile dizide görünmeye hazır.

Houston yerlisi, Kasım 2021’deki Astroworld müzik festivali trajedisinden sonra nispeten düşük bir profil tuttu ve çok daha fazlası da dahil olmak üzere 10 kişinin ölümüyle sonuçlandı. “O oyunu oynamakla ilgilenmiyor. Her şeyin yolunda gittiği bir yerde olmakla ilgileniyor ve orada olmaması gereken şey,” dedi kaynak. Yakın zamanda ilk kez iki hafta önce düzenlenen özel bir Oscar partisinde sahne aldı. Darren Dzienciol ve Richie Akiva bir Bel-Air konutunda.

Travis Scott'ın 'Kardashians' Prömiyerini Atlama Nedeni – Hollywood Life
Travis Scott, ‘The Kardashians’ın Hulu galasına katılmadı. (Deklanşör)

“Onun olmaması için sıfır sorun vardı. [at the Hulu premiere], hepsi planın bir parçasıydı” dedi. Ancak Kardashian ve Jenner klanının diğer ortakları da hazırdı: Kourtney Kardashian nişanlısıyla aile ilişkisi yaptı Travis Barkersüre kim Kardashian ayrıca erkek arkadaşıyla kırmızı halı resmine gitti Pete Davidson etkinlikte ve Kris Jennererkek arkadaşı çekirdek kumar bazı fotoğraflar için mutlu bir şekilde poz verdi.

Kylie jenner
Kylie Jenner ‘Kardashians’ (TheRealSPW / MEGA) Hulu galasında.

Ancak Travis, Şubat ayında ikinci çocuklarını, bir oğlunu doğuran kozmetik patronu kız arkadaşının büyük gecesinin tadını çıkarmasına izin vermek istedi. İkinci bir kaynak, aynı zamanda 4 yıllık ebeveyn olan çift hakkında, “Travis son birkaç ayda kamuoyu önüne çıktı, ancak o ve Kylie, bebekleri doğduğundan beri böyle büyük bir olay için birlikte adım atmadılar” dedi. -yaşlı kız Fırtına. Özellikle, Stormi de etkinliğe katılmadı, ancak kuzenler Saltanat6 ve Doğru4 kişi katıldı.

“Travis ve Kylie prömiyeri tartıştılar, ama sonunda Travis bunu dışarıda bırakmanın en iyisi olduğuna karar verdi. HL’ye konuşan ikinci kişi, Kylie’nin büyük gecesinden hiçbir şey götürmek istemedi,” dedi ve “Franchise” rapçisinin evde çocuklarıyla kaldığını ekledi. “Bebeklerinin doğumundan bu yana Kylie ile kırmızı halıda ilk kez yer alan insanların bu prömiyeri yapmasını istemiyordu. Travis, Kylie’nin parlamasına izin vermek istedi ve çocukları izliyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/travis-scott-reason-skipped-the-kardashians-premiere/

Yorum yapın