Travis Scott’ın Astroworld Trajedisinin İptal Edilmesinden Bu yana İlk Festivali


Travis Scott‘nin festival dönüşü beklemek zorunda kalacak.

“Sicko Mode” rapçisinin birlikte manşet olması için ayarlanmadan iki ay önce. Gün N Vegas ile müzik festivali SZA ve J.Co. etkinlik organizatörleri tüm etkinliğin iptal edildiğini duyurdu.

“Lojistik, zamanlama ve üretim sorunlarının bir kombinasyonunun bizi 2022 için Day N Vegas’ı iptal etmeye zorladığını duyurduğumuz için üzgünüz.” duyuruyu oku 1 Temmuz’da festivalin sosyal medyasında. “Geri ödeme süreci hemen başlayacak ve önümüzdeki 2-4 hafta içinde para hesabınıza geri dönecek.”

Day N Vegas’ın Eylül ayında Las Vegas Festival Alanında İşçi Bayramı Hafta Sonu’nda gerçekleşmesi planlanıyordu. Etkinlik, Travis’in Kasım ayındaki Astroworld Festivali’ndeki trajediden bu yana ilk kez festivale katılmasına vesile olacaktı.

Houston etkinliğinde, kalabalığın arasında ezildikten sonra kaza sonucu boğularak sekiz kişi öldü, takip eden günlerde iki kişi de hastanede öldü. Kurbanların yaşları 9 ile 23 arasında değişiyordu. Travis şimdi Astroworld konseriyle ilgili bir takım davalarla karşı karşıya.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336658/travis-scott-s-first-festival-since-astroworld-tragedy-is-canceled?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir