Travis Scott, Kylie Jenner’ı Yeni Fotoğrafında Yemek Yaparken Gösteriyor – Hollywood Life


Kylie Jenner, Travis Scott


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Travis Scott31, iki çocuğunun annesine sevgi gösterdi, Kylie jenner, 24, Babalar Günü’nde! Kişisel hayatı hakkında sık sık paylaşım yapmayan rapçi, beyaz bir kolsuz bluz ve batik kot pantolon içinde bir set üstü ocakta yemek pişirirken makyaj patronunun arkadan bir fotoğrafını yayınladı. Uzun saçlarının bir kısmını geri toplamıştı ve bir elinde tavada pişirme aleti kullanırken diğer elinde tabak tutuyordu.

“Shawty burada onu bir ** aşağı atıyor!!!! Travis başlıkta haykırdı. Kylie’nin ne pişirdiği tam olarak belli değildi, ancak iki çocuk babası kesinlikle bu konuda heyecanlı görünüyordu. Babalar Günü olduğu için, yemek muhtemelen Travis’i ve onun ve Kylie’nin kızının babası olarak önemli rolünü takdir etmek için yapılmış gibi görünüyor. Fırtına4 ve adı henüz açıklanmayan dört aylık oğlu.

Travis gibi Kylie de özel tatilin şerefine bir fotoğraf paylaştı ve onu bir kase erişte yerken yatakta otururken gösterdi. Küçük Stormi onun yanında yatıyordu ve şefkatli annenin yüzünü kahverengi kalp emojisi ile bloke ettiği oğlu göğsünde yatıyordu. Fotoğrafa “Babalar günün kutlu olsun babacığım seni seviyoruz 🤎” yazdı. Travis, “L❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️EEE YAAAA 🤎🤎🤎🤎🤎” ile yanıt vermekten çekinmedi.

Yatak resmine ek olarak, Kylie daha sonra Travis ve oğullarının eşleşen gri ve beyaz Nike spor ayakkabılarını giyerken bir arada duran bir fotoğrafını yayınladı. Sevimli enstantane fotoğrafta, mini me’si gri şort giyerken, düşkün baba kahverengi pantolon giymişti. Yetenekli sanatçının çocuklarıyla paylaştığı yakın bağın bir başka örneğiydi.

Kylie ve Travis’in kızı Stormi, Şubat 2018’de doğdu. Hamileliği bir sır olarak saklamalarına rağmen, o doğduktan sonra onun çok güzel resimlerini ve videolarını paylaşmaya başladılar ve onu düzenli gezilere çıkardılar. Oğulları Şubat 2022’de doğdu ve başlangıçta adını verdiler. Kurt ancak daha sonra ona uymadığını gördükleri için değiştirdiklerini açıkladılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/travis-scott-kylie-jenner-cooking-fathers-day-photo-pic/

Yorum yapın

SMM Panel