Travis Scott, ‘Kpop’ İçin Bad Bunny ve The Weeknd İle Birlikte Çalışıyor – Hollywood Life


Travis Scott, 'Kpop' İçin Bad Bunny ve The Weeknd İle Birlikte Çalışıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Castel Franck/ABACA/ Larry Marano/Christopher Victorio/Shutterstock

Travis Scott “Kpop” yayınlandı – birçok kişinin söylediği şarkı, onun şarkısından ilk kesit. Astroworld takip etmek, ütopya – 21 Temmuz Cuma günü ve yarı ailevi bir olaydı. 32 yaşındaki Travis’ten son kesit, özellikler kötü Tavşan, diğer adıyla Benito Martínez Ocasio, aka kur yapan reggaeton şarkıcısı Kylie Jenner’ın abla, Kendall Jenner. Trav iki çocuğuna Kylie ile birlikte ebeveynlik yaptığı için şu an ihtiyacımız olan tek şey kim Kardashian gizlice çıktığını duyurmak için Hafta Sonu – şarkılar diğer öne çıkan sanatçı – üçlünün tamamlanması için.

Şarkıda hem Travis hem de Bunny varken, hayranları Kardashians Jenner romantizmine dair herhangi bir ipucu için pisti araştırmak için pek çok teşvik vardı. Buldukları şey tartışmalıydı, ancak bazı sözler Bad Bunny ve Kendall’ın tırmanan aşkına atıfta bulunabilir. “Sen Cannes’da ve Saint Tropez’de adımı haykırıyorsun /Yüzümde kar yağıyor, evet/ Biliyorsun, K-POP’ta kafam iyi.”

Her halükarda şarkı, yüksek profilli kadınlarla jet ayarlı aşkları ima ediyor. “Fransa’nın güneyinde parti yapacağız / Bu küçük bir yat değil” diye rap yapıyorlar. Şarkının başka yerlerinde, ikonik rapçiler tutkulu bir romantizmin doruklarına sesleniyor. “Doğru zaman, kendini o kazanan gibi hissediyorsun (Kazanan)/ Seninle geçen geceler / Daha erken dönmene ihtiyacım var (Daha erken) / Bu tarafa geri dön.”

Travis Scott, 'Kpop' İçin Bad Bunny ve The Weeknd İle Birlikte Çalışıyor – Hollywood Life
Castel Franck/ABACA/ Larry Marano/Christopher Victorio/Shutterstock

Travis şarkıyı 19 Temmuz’da single’ın sanat eserini internette yayınlayarak duyurdu. Paylaştığı görüntü kırmızı bir lolipoptu. Takma adı (La Flame), Bad Bunny’nin doğum adı ve The Weeknd’in hükümet adına atıfta bulunarak gönderiye “Alev Abe Benito” yazdı (Abel Tesfaye). Seyrek duyuru, spekülasyonların ortasında geldi. ütopyaTravis’in 2018’in devamı Astroworldya 21’inde ya da 28’inde geliyordu.

Rolling Loud Miami festivali, 22 Temmuz Cumartesi günü ana sahnede oynayan Travis’in sahne alacağını iddia etti. ütopya ilk kez yaşamak, başına Amerikan Söz Yazarı. Birisi albümün “sekiz sonra düşüyor” yorumunu yaptığında, festival küstahça, “Emin misin?” Bununla birlikte, “eğlence evlerine, mekan sahiplerine, etkinlik organizatörlerine ve planlamacılara biletlerini/davetiyelerini satmak ve pazarlamak için kolay ve uygulanabilir bir çözüm sağlamayı amaçlayan” bir şirket olan TicketsMarche.com yayınladı ve ardından bunu sildi. ütopya 28’inde geliyor.

TicketsMarche.com, Giza Piramitleri’nde düzenlendiği söylenen bir parti için bilet satan kuruluştur. Mısır’ın Müzisyenler Sendikası, 28 Temmuz konserinin iznini “çeliştiği” gerekçesiyle iptal ettiğini söyledi.[s] Mısır kültürünün kimliği” dirgen. Ancak LiveNation, yaptığı açıklamada “Travis Scott’ın Mısır’daki şovunda herhangi bir değişiklik yapılmadığını; aksi yöndeki herhangi bir haber yanlıştır. Ütopya’yı sizinle birlikte Mısır’da kutlamak için sabırsızlanıyoruz!” Travis, 10 kişinin ölümüne ve binlerce kişinin yaralanmasına neden olan 2021 Astroworld müzik festivalinin ardından halkın gözüne girmeye devam etti. Haziran ayında, büyük jüri Travis’i davayla ilgili herhangi bir yanlış yapmaktan temize çıkardı. Avukatı, Travis’in suçlanmayacağı haberlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Son bir buçuk yıldır, Travis’e birçok sponsorluk, onay ve konser fırsatı reddedildi çünkü olası suçlamalar kafasının üzerinde asılı duruyor” dedi. “Artık kovuşturma tehdidi olmadan kariyerini sürdürmekte ve sürdürmekte özgür.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/travis-scott-bad-bunny-the-weeknd-kpop-new-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir