Travis Scott Coachella Partisinde Gösteri Yaptı: Video – Hollywood Life


Travis Scott Coachella Partisinde Gösteri Yaptı: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Travis Scott Coachella’da performans göstermesi planlanmamıştı, ancak 30 yaşındaki birkaç şanslı hayran için sürpriz bir set yaptı! Houston yerlisi arkadaşı ve yapımcısında göründü B’yi kovalamakOn kişinin hayatını alan Astroworld Festivali trajedisinden altı ay sonra beş şarkılık bir set için sahneye çıktığı 16 Nisan Cumartesi günü özel Ganimet Körükleri partisi.

Sosyal medyada yayınlanan videolarda Travis, Drake ortak çalışması “Sicko Mode”, “Can’t Say” ve çıkış parçası “Goosebumps”ı icra ederken göründü. DJ kabininin arkasında, 2020’deki hit “Franchise”ı üreten Chase’in yanında durdu ve mikrofon tutarak bazen önceden kaydedilmiş parçalarına rap yaptı. Performans kısa ve tatlı görünüyordu, ancak sadece davetlilerin katıldığı partide kalabalığı çekmeye yetecek kadar!

Travis, Astroworld trajedisinden bu yana düşük profilli bir performans sergiledi, ancak Oscar hafta sonu boyunca benzer bir sürpriz yaptı. Rapçi davetli bir misafirdi Richie Akiva ve Darren DzienciolA-List konukları için performansın gerçekleştiği özel Bel-Air evinde Oscar bash Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Venüs ve Serena Williams, tiga, Kaia Gerberve daha fazlası.

Gibi HollywoodYaşam Daha önce bildirildiğine göre, Travis Hulu’s’a katılmadı. Kardashianlar “Gecenin olması gerekenden uzaklaşacağını” hissettiği gibi prömiyer yaptı. Kaynak, “Başa çıkacak çok şey var ve bir galada eğlenceli vakit geçiriyorsa, bunun nasıl görüneceğini tam olarak biliyor.” dedi. Henüz mahkemeye çıkmamış Astroworld trajedisi sonucunda bireysel olarak açılan yaklaşık 400 dava tek bir davada birleştirildi.

“Dün gece olanlardan dolayı kesinlikle harap oldum. Dualarım Astroworld Festivali’nde olanlardan etkilenen tüm ailelere gidiyor” dedi Travis geçen yıl trajik olaydan sonra. O zaman, “Aslında şu anda aileleri tespit etmek için çalışıyoruz, böylece bu zor zamanlarda onlara yardımcı olabiliriz” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/travis-scott-performs-coachella-party-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir