Travis Browne kimdir? Ronda Rousey’nin Kocası Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Travis Browne kimdir? Ronda Rousey'nin Kocası Hakkında 5 Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock

  • Ronda Rousey bir WWE yıldızıdır.
  • Travis Browne ile evlidir.
  • Daha önce UFC dövüşçüsü Brendan Schaub ile çıkmıştı.
  • Ronda ve Travis bir çocuğu birlikte paylaşıyor.

Ronda Rousey36 yaşındaki profesyonel güreşçi ve şu anki WWE Women’s Tag Team Şampiyonu olarak biliniyor ve kariyerinde başarılı olmasının yanı sıra özel hayatında da başarılı. Güzeller evlendi Travis Browne, 40, 2017’den beri ve çift bir çocuğu paylaşıyor. Ronda gibi, Travis de 2009 yılında profesyonel olarak dünyaya girdikten sonra evlilik sanatları dünyasında başarılı bir kariyere öncülük etti.

Muhabbet kuşları 2015 yılında bir ilişkiye başladıktan sonra bağları daha da arttı. Beş yıllık evlilik yıldönümlerini Ağustos 2022’de kutladılar ve Ronda tereddüt etmedi instagram paylaşmak muhteşem siyah beyaz fotoğraflar Onlara özel günlerinde hem de sevgi dolu bir mesaj. “Her gün yaparım. ❤️Hayatımın en güzel 5 yılı için teşekkür ederim 🙏🏼 Mutlu Yıllar @travisbrownemma #stillbestfriends,” yazıyordu.

Ronda Rousey, Travis Browne
Ronda ve Travis bir kırmızı halı etkinliğinde kucaklaşır. (Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock)

Aşağıda Travis ve Ronda ile olan aşk hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Travis Bir UFC Savaşçısıdır

Ronda Rousey, Travis Browne
Ronda ve Travis birlikte gülümserler. (Eric Charbonneau/Shutterstock)

UFC’ye çok aşina olmayanlar için, kısaltma şu anlama gelir: Ultimate Fighting Championship. 20 Haziran 2015’te Travis, resmi UFC Ağır Siklet sıralamasında 5. sırada yer aldı. O zamanki 238 lb. dövüşçü, 2009’dan beri yarışıyor ve şu anki karma dövüş sanatları rekoru 18 galibiyet ve 7 mağlubiyet. Son galibiyeti Ocak 2016’da karşı geldi. Matt Mitrione. Travis, Temmuz 2017’den beri bir maça çıkmadı.

Ronda ve Travis 2017’de Evlendi

Travis Browne kimdir? Ronda Rousey'nin Kocası Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Travis Browne ve Ronda Rousey, 25 Nisan 2019’da Los Angeles’ta düzenlenen LAFH Awards 2019’da [Shutterstock].

Travis ve Ronda 2015’te bir ara çıkmaya başladılar. Yaklaşık iki yıl çıktıktan sonra Nisan 2017’de nişanlandılar. Sadece birkaç ay sonra ikisi Ağustos 2017’de Hawaii’de evlendi. Evliliklerinden önce Ronda, düğün planlaması yapmadığı konusunda çok samimiydi. “Bir düğün planlamanın içine ne giriyor bilmiyorum,” dedi. “Gerçekten çok kolay olabilir çünkü gerçekten çok şey istemiyorum. Süslemelere veya çiçeklere gerçekten ihtiyacımız yok; sadece gidecek bir yer, yiyecek bir şeyler ve etrafta birkaç insan var.”

Ronda ve Travis bir kızı birlikte paylaşıyor

Ronda’nın 27 Eylül 2021’de paylaştığı bir Instagram duyurusunda, kendisinin ve Travis’in birlikte ilk çocuklarının ebeveyni oldukları ortaya çıktı! Kızının yüzünü göstermedi ama annesinin göğsüne sokulurken minik elini gösterdi. Resmin başlığında, Ronda kendisinin ve Travis’in kız bebeğinin adını da çıkış yaptı: La’akea Makalapuaokalanipō Browne.

La’akea’nın doğumu, Ronda’nın hamileliğini açıklamasından beş ay sonra gerçekleşti. “Dört aylık hamile miyim? Ne? Son dört ayı bilmiyordun bile!” 21 Nisan’da bir YouTube videosunda şunları söyledi: “Evet, Ocak ayından beri hamileyim, yani dört aydır. Woo! Bebek yumruğu! Artık saklayamam, bu yüzden gösterme zamanı.

Travis, La’akea’ya ek olarak ilk evliliğinden iki erkek çocuk babasıdır. Onların isimleri Kaleo Ve Keawe ve yaşları teyit edilmemiş olsa da, gençlik yıllarında görünüyorlar. bir fotoğrafın dışında 2020 yılında Ronda’nın Instagram sayfasında paylaşıldı.

Travis Daha Önce Evlendi

Travis daha önce iki kez evlendi. İlk evliliği Erin Browne2001-2009 yılları arasında iki oğlunu paylaştığı. 2015-2016 yılları arasında fitness modeli ile evlidir. Jenna Renee Webb, ve Ronda ile çıkmaya başladığında teknik olarak hala onunla evliydi. Travis ve o zamanlar görüşmediği karısı tamamen ayrılmıştı ve o Ronda ile çıkarken boşanma davası açma sürecindeydiler.

Travis, 2015’te Aile İçi Şiddetle Suçlandı

Travis’in eski karısı Jenna, çiftin ayrılmasının sebebinin Travis’in kendisine fiziksel olarak saldırmasının yanı sıra onu zihinsel ve duygusal olarak taciz etmesi olduğunu iddia etti. Jenna, Instagram aracılığıyla vücudundaki büyük morlukların fotoğraflarını bile yayınladı. Ronda, 2015 yılında iddialara bile değindi. “Zor, gerçekten zor. Ben aile içi şiddete çok karşıyım,” dedi Ronda ESPN.

“Ama onun hiçbir şey yapmadığını biliyorum. Şimdi, sonunda bana saygı duyan ve beni önemseyen biriyle mutlu olduğum bir durumdayım ve ‘Ne yapmalıyım?’ … neden olmasın [people] İyi bir karar vereceğime ve nasıl görünürse görünsün iyi bir adamla birlikte olacağıma dair bana biraz güven ya da güven. Travis, UFC tarafından askıya alındı, ancak bağımsız soruşturmaları herhangi bir saldırıya ilişkin “sonuçsuz kanıt” bulununca eski durumuna getirildi.

Travis sık sık köpek ve tavuklar da dahil olmak üzere farklı hayvanların fotoğraflarını paylaşıyor. instagram ve bunların önemi hakkında sevgi dolu başlıklar ekler. Takipçilerini hayvanlar ve işlettiği çiftlikte nasıl yardım ettikleri hakkında sık sık bilgilendirir. Ayrıca kendisinin ve ailesinin mutlu bir şekilde ata binerken çekilmiş birkaç fotoğrafını ve videosunu paylaşıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-travis-browne-ronda-rousey-husband-1970396/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir