Travis Barker’ın Oğlu Landon Saçını Değiştirmek İçin “Zorbalığa Uğradı”


İçin Landon Barkersarışınlar daha fazla eğlenmez.

Saçını açtıktan sadece günler sonra, Travis Barker‘in 18 yaşındaki oğlu, imzası olan koyu renk buklelerine geri döndü.

Yüzünde somurtkan bir selfie paylaşıyor Instagram Hikayeleri 23 Eylül’de Landon, “İnternet sizi yeniden saçınızı siyah yapmaya zorluyor” diye yazdı.

Bir hafta önce, Landon bir platin sarısı ‘yap’ ile dudak senkronizasyonu yaptı. Makineli Tüfek Kelly‘Tanrı beni korusun’ şarkısı TikTok’ta

14 Eylül gönderisinin yorumlar bölümü, çoğu kritik olan hayranların görüşleri ile hızla aydınlandı. Bir hayran, “SARIŞIN HAREKET DEĞİLDİ” yazarken, bir diğeri “Landon lütfen hayır” diye yalvardı.

Başka bir kullanıcı, MGK’nın gerçek ismine atıfta bulunarak, “Biri Colson’la biraz dolaşıyor” yazdı. Colson Baker.

Landon’ın daha hafif görünüşünü umursamayan bir kişi kız arkadaşıydı. Charlie D’Amelio. 15 Eylül’de ikilinin hepsi gülümsüyordu. bir arkadaşın doğum günü partisine katıldı Batı Hollywood’da birlikte. Landon, dışarıda geçirdikleri gece için sarı saçlarıyla birlikte kabarık bir dama tahtası kazak, deri benzeri pantolonlar ve terlik sandaletler giyerken, 18 yaşındaki Charli, kesik kısımları ve diz boyu çizmeleri olan siyah bir mini elbise giydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347813/travis-barker-s-son-landon-was-bullied-into-changing-his-hair?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir