Travis Barker’ın Kourtney Kardashian’ın Çocuklarıyla İlişkisi Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Kourtney Kardashian, Travis Barker


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Olarak Kourtney Kardashian ve Travis Barker Yeni evliler olarak zamanlarının tadını çıkarmaya devam edin, harmanlanmış aileleri her zamankinden daha da yakınlaşıyor! “Kourtney çocuklarıyla çok yakınlaştı. Asla gerçek annelerinin yerini almak istemezdi. [Shanna Moakler] ve yapmaya çalışmıyor, ama o çocuklar için yapmayacağı şey yok” HollywoodYaşam.

“İlişkin Travis ve çocukları, bu konuda benzersiz bir ilişkileri var. Travis onlar için süper havalı bir ağabey gibi ama ona babaları olarak bakmıyorlar” diye devam etti kaynak. “Babalarını çok seviyorlar ama annelerinin evli olduğunu anlıyorlar. Travis şimdi ve o onların üvey babası. Bütün harmanlanmış ailelerinde sevgiden başka bir şey yok.”

Reign Disick, Kourtney Kardashian, Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker ile İtalya’daki düğünlerinde (BACKGRID) Reign Disick.

Ailelerini her zamankinden daha yakın hale getirmek için çalışmanın yanı sıra, sevgiyle çağrılan “Kravis” de yeni bir aile evi arıyor. “Şimdi kendi evlerini inşa etmeyi düşünüyorlar, bu gerçekten özel olurdu çünkü birlikte, tüm çocuklarına rahat ve kendi banyolarına sahip olacak çok sayıda oda ile tam ihtiyaçlarına uygun bir yaşam alanı yaratabiliyorlar” dedi. içeriden paylaşıldı.

“Bu onların sonsuza kadar aile evi olacak. Ayrıca beyzbol sahasına sahip olabilecekleri bir yere sahip olmak isterlerdi. [Kourtney’s youngest son] Saltanat7 ve diğer olanaklar için Travistam bir paten parkı gibi.”

Kourtney Kardashian, Travis Barker, Penelope Disick
Kourtney Kardashian, Travis Barker ve kızı Penelope Disick (BACKGRID) ile birlikte çıktı.

Kourt’un çocuklarına ek olarak, Duvarcı12, Penelope9 ve Reign, yeni üvey babaları Travis’in çocukları ile birlikte, Alabama Barker15, üvey kızı Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.23 ve oğlu Landon Barker18 yaşındaki Kourt ile de yakınlar çünkü o ve Travis, Landon’ın lise mezuniyetini kutladılar.

Çift, Landon’ı 5 Haziran’da Instagram’da Blink-182 davulcusu biri baba-oğul ikilisinden diğeri de sadece Landon solosu olmak üzere iki siyah-beyaz fotoğraf yayınlayarak akademik başarısından dolayı tebrik etti ve en tatlı mesajı en büyüğüne paylaştı. eski Shanna ile paylaştığı çocuk.

Travis, başlığında “Seninle gurur duyuyorum @landonasherbarker” yazdı. “Seni büyütmek büyük bir zevk ve onurdu ve yapacağın ve olacağın tüm harika şeylere tanık olmak için sabırsızlanıyorum. Mezun olduğun için tebrikler, seni seviyorum 👨‍🎓🎓.” Mayıs ayında Travis ile evlendiğinde resmi olarak Landon’ın üvey annesi olan Kourtney, kocasının gönderisine yorum yaptı ve üvey oğlunu tebrik etti. “Seninle gurur duyuyorum @landonasherbarker!! 🥺🖤😎,” dedi POOSH kurucusu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/travis-barker-relationship-kourtney-kardashian-kids-revealed/

Yorum yapın

SMM Panel