Travis Barker’ın Kızı, Babası Hastaneye Gittikten Sonra Dua İstiyor – Hollywood Life


Travis Barker'ın Kızı, Babası Hastaneye Gittikten Sonra Dua İstiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

“Lütfen dualarınızı gönderin” yazdı Travis Barker16 yaşındaki kızı, Alabama, babasının hastaneye kaldırıldığı ve Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne götürüldüğü ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra Instagram hikayelerinde. Fotoğraflar tarafından elde edildi TMZ 46 yaşındaki Blink-182 davulcusunun ambulansla tesise nakledildikten sonra tekerlekli sandalyeye bindiğini gösterdi. Mesajını gözlerinde yaşlarla bir emoji yüzle bitirdi.

Alabama olay yerinde görülmezken, Travis’in yeni gelini, Kourtney Kardashian, 28 Haziran’da hastaneye yanında yürürken görüldü. Travis’in neden Cedars’a götürüldüğü belli değil, ancak raporlar, Travis’in ilk olarak günün erken saatlerinde West Hills hastanesine gittiğini, ancak transfer edildiğini gösteriyor. (HollywoodYaşam bilgi almak için hem Travis hem de Kourtney’nin temsilcilerine ulaştı, ancak hemen geri dönmedi).

Alabama’nın takipçilere mesajının ardından taraftarlar, özellikle günün erken saatlerinde kendi tweet’i göz önüne alındığında, Travis’in durumunun ciddi olduğundan daha fazla endişe duymaya başladı. Gönderi, bazılarının şifreli bir mesaj olduğundan korkmaya başladığı “Tanrı beni korusun” şeklindeydi. Bununla birlikte, birçok kişi onun tweet’inin aynı zamanda yakın arkadaşının bir şarkısının adı olduğunu belirtmekte gecikmedi. Makineli Tüfek Kelly.

Ne yazık ki, Mayıs ayında aşklarını İtalya’da arkadaşları, sevdikleri ve tabii ki kendi çocukları ile çevrili lüks bir düğünle kutlayan Kravis için balayının bittiği görülüyor. Travis, oğlunun babasıdır. Landon18 yaşında, babası hakkında henüz bir şey yayınlamamış.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/travis-barker-daughter-alabama-hospital-prayers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir