Travis Barker Yeni Düğün Fotoğraflarında Kourtney Kardashian’ın Ayağını Öptü


Travis Barker ellerini çekemez Kourtney Kardashianküçük domuzcuklar.

bu yanıp sönme-182 rockçı oyuncu tarafını bir düğün fotoğrafları atlıkarınca 27 Mayıs’ta eşi tarafından paylaşıldı. Fotoğraflar, moda fotoğrafçısı tarafından çekildi. Ellen von Unwerthözellikli Travis ve kardashianlar düğün kıyafetlerinde bol miktarda PDA paketleyen yıldız.

Görüntü dizisi ilerledikçe, Travis’in Kourtney’nin topuklarını çıkardığı görülüyor. Poosh kurucusu daha sonra arkaya yaslanmış ve dudaklarını ayağına bastırırken gülerek resmedilmiştir. Fotoğraf serisinin sonuna doğru Travis, düğün jartiyerini dişleriyle çıkarmak için başını Kourtney’nin bacağının yanından kazır.

Kourtney, çekimlerin yanına “Sonsuza kadar şerefe” yazdı.

İçinde Instagram gönderisi Travis, büyük günlerinde Kourtney ile asansörde sevişirken çekilmiş ateşli fotoğraflarını paylaştı. “Asansörde aşk” başlıklı yazı, Kravis’in düğünleri sırasında ellerini ve dudaklarını birbirinden uzak tutamadığını kanıtlıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332705/travis-barker-kisses-kourtney-kardashian-s-foot-in-new-wedding-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel