Travis Barker, Penelope ve Reign’den Tatlı Babalar Günü Kartlarını Paylaştı


bu Dawson’s Creek çocukları paylaşan şap Olivia11, Yeşu10, Annabel8, Emilia6, Gwendolyn4 ve Yeremya8 ay, karısıyla Kimberly Van Der Beek, yazdı“Hiçbirimiz mükemmel baba değiliz. Hiçbirimiz mükemmel babalar tarafından yetiştirilmedik. Çünkü kimse mükemmel doğmadı.”

“Yapabileceğimizin en iyisinin, olabildiğince eksiksiz ve tutarlı bir şekilde ortaya çıkmak olduğunu hissediyorum… ve yanlış anladığımız, yanlış adım attığımız veya tamamen gözden kaçırdığımız yerleri açık bir kalple dinleme cesaretine sahip olmak. bağlantı için bir fırsat O zaman… çocuklarımıza sabırla, öz sevgiyle ve bağışlayıcılıkla gelişmelerini sağlayacak bir büyüme sürecini örneklemiş olacağız.Çünkü onları ne kadar seversek sevelim… gitmeyecekler. hayat boyunca da mükemmel.”

James ekledi, “Orada işi öğrenen ve sürekli olarak ellerinden gelenin en iyisini yapan tüm babaların #MutluBabalarGünü. Ve babama… örnek için teşekkürler.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335152/see-travis-barker-s-handwritten-father-s-day-cards-from-penelope-and-reign-disick?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel