Travis Barker, Penelope & Reign Disick’ten Babalar Günü Kartlarını Paylaştı – Hollywood Life


travis barker, kourtney kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock

Gecikmiş babalar gününüz kutlu olsun Travis Barker! 46 yaşındaki davulcu eşinden bir çift fotoğraf paylaştı. Kourtney Kardashian’ın çocuklar Penelope ve Saltanat Disick Travis, şimdiki üvey oğlu ve kızının Instagram Hikayesinde kendisine yazdığı kartları yayınladı ve hem Penelope hem de Reign yeni üvey babalarına çok güzel mesajlar verdi.

7 yaşındaki Reign, Travis’e mesajını kısa ve tatlı tuttu. Sadece “Babalar Günü Kutlu Olsun” yazdı ve el ele tutuşan iki kişinin resmini çizdi. 9 yaşındaki Penelope, üvey babası hakkında sevdiği her şey hakkında daha fazla ayrıntıya girdi. “Sen çok güzel ve naziksin. Müthişsin. Sen en iyisin. Sen en iyi davulcusun ve annemi mutlu ediyorsun” diye yazdı.

Çiftin Mayıs ayında İtalya’da muhteşem bir törenle düğüm atmasından yaklaşık bir ay sonra kartlar süper tatlıydı. Çocuklar üvey babalarına nazik mesajlar yazsalar da aileye yakın bir kaynak, HollywoodYaşam sadece çocukların Babalar Günü’nü babalarıyla geçirdiğini Scott Disick Pazar günü. “Kourtney ve çocukları, yeni üvey babalarını kutlayabilmeleri için Travis ile kendi kutlamalarını yapacaklar. Tüm geçişin ne kadar sorunsuz gerçekleştiği için çok şanslı hissediyor ve Travis’in ilk Babalar Günü’nü üvey baba olarak tüm aile ile birlikte geçirmekten heyecan duyuyor” dediler. Scott, Babalar Günü’nde çocuklarının sevimli fotoğraflarını Instagram’da paylaştı ve çocuklarını kutladı.

Travis Barker, Penelope & Reign Disick'ten Babalar Günü Kartlarını Paylaştı – Hollywood Life
Travis, Kourtney’in çocuklarının onun için yazdığı şirin kartlardan ikisini gönderdi. (Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Kourt ve Travis’in ailelerini harmanlamak için harika bir iş çıkardıkları açık. Kourtney, Penelope ve Reign’in yanı sıra en büyük oğlunu da paylaşıyor. Duvarcı, 12, Scott’la birlikte. Blink-182 davulcusu çocuklarını paylaşıyor Landon, 18 ve Alabama, 16 ve üvey kızı Atiana De La Hoya, 23, eski karısıyla Shanna Moakler. Landon, yeni bir röportajda yeni üvey annesini “harika” olarak nitelendirdi. E! News’ Günlük Pop. “Aileyi genişletmeyi seviyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/travis-barker-fathers-day-cards-penelope-reign-disick/

Yorum yapın

SMM Panel