Travis Barker, Londra’daki Haraç Konserinde Taylor Hawkins’i Onurlandırdı: Video – Hollywood Life


Travis Barker, Londra'daki Haraç Konserinde Taylor Hawkins'i Onurlandırdı: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RMV/Shutterstock

İlk yıldızlarla süslenmiş Taylor Hawkins Tribute Show 3 Eylül Cumartesi günü Wembley Stadyumu’nda gerçekleşti ve Travis Barker Foo Fighters davulcusunun hayatını ve mirasını kutlamak için dışarı çıkan birçok kişiden biriydi. 46 yaşındaki Travis, Mart ayında 50 yaşında vefat eden Taylor’ı “The Pretender”ı oynayarak kutladı. Dave Grohl ve grup canlı. Travis, sadece bir bere ve bir kolye takarak Dave’in hemen arkasında oynarken enerjik bir performans sergiledi. Blink 182 simgesi, Dave şarkının başlarında şarkı söylerken dans etti, o andan ve müzikten açıkça etkilenmişti.

Travis, konsere giden günlerde Instagram Hikayesi aracılığıyla hayranlarına birkaç sahne arkası görüntüsü verdi. 1 Eylül’de Travis, Wembley Stadyumu’ndaki soyunma odasının bir fotoğrafını yayınladı. Provalar sırasında davul setinin bir fotoğrafını da paylaştı. Karısı, Kourtney Kardashian, ayrıca Hawkins’in yaşamının bu kutlaması öncesinde Travis ile yaşadığı maceraları ona (ve resmi POOSH’a) Instagram’da gönderdi.

Taylor’ın ölümü Travis’i çok etkiledi. “Sözlerim yok” dedi yazdı 26 Mart’ta, Taylor’ın sahne arkasında dinlenirken çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafının başlığını taşıyor. “Bunu yazmak ya da seni bir daha görememek üzücü. Bir punk rock grubunda çalan bir çöp adam olduğum ve seninle çaldığın Laguna Beach günlerini asla unutmayacağım. Alaniler [Morrisette]. Beni barlarda oynarken izlerdin ve ‘çocuk sen bir yıldızsın’ derdin. Ben de senin deli olduğunu düşünmüştüm ama bana çok fazla umut ve kararlılık verdin.”

Travis Barker, Londra'daki Haraç Konserinde Taylor Hawkins'i Onurlandırdı: Video – Hollywood Life
RMV/Deklanşör

“Yıllar sonra birlikte gezdik [Blink-182] ve Foo’s Avustralya’da,” diye devam etti Barker, “ve birlikte olduğumuz uçuşların tuvaletinde sigara içtiğimde ve her gece setinizi izlediğimde en güzel anılarım var. Seni özleyeceğim dostum demek yetmez. Bir dahaki sefere erkekler odasında davul konuşup sigara içeceğimiz zamana kadar… Huzur içinde yat.”

Travis Barker, Londra'daki Haraç Konserinde Taylor Hawkins'i Onurlandırdı: Video – Hollywood Life
Geniş Görüntü/Shutterstock

Nisan ayında Travis, arkadaşını ve aralarındaki bağı bir dövme yaptırarak kutladı. Kourtney ve arkadaşı/fotoğrafçısı ile Hollywood’daki Shamrock Social Club’a giderken bir galerisine “Sonsuza kadar HAWK” yazısı yazdı, Daniel Rojas. Travis vardı Mark Mahoneybir sanatçı “Hollywood dövme sanatçılarının yüksek rahibi” bacağına yükselen bir şahin çizdi. Değerli bir arkadaşıma güzel bir saygı duruşu oldu.

Travis, Londra gösterisinin öne çıkan sanatçılarından biridir. Stewart Copeland, Liam Gallagher, Omar Hakim, Josh Homme, Chrissie Hynde, Brian Johnson, John Paul Jones, KESHA, Geddy Lee, Brian May, Krist Novoselic, Nile Rodgers, Mark Ronson, Lars Ulrichve Dave Grohlkızı, menekşe grohl. Travis ayrıca Los Angeles’taki The Forum’da 27 Eylül’deki gösteriye katılacak. Bu dizilişte, Sebastian Bach, uşak, miley cyrus, John Paul JonesGreg Kurstin, Geddy Lee, Alex Lifeson, Brian May, Alanis Morissette, Krist Novoselic, P!NK, LeAnn Rimes, Mark Ronson, gen simmons ve dahası.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/03/travis-barker-taylor-hawkins-tribute-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir