Travis Barker, Kourtney Kardashian’ın İç Giyim Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Travis Barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock

Travis Barker yeni karısına olan sevgisini gösterdi Kourtney Kardashian süper şehvetli bir şekilde! 19 Haziran Pazar günü, davulcu Instagram hikayesinde Kourtney’nin iç çamaşırını yakından paylaştı. Söz konusu giysi? Üzerinde görülebilen narin mavi harflerle üzerlerinde “Travis” yazan beyaz ve altın çiçekli dantel külot burada.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Travis ve Kourtney, halkın gözünde iç çamaşırlarıyla yakınlaşmaya yabancı değiller. Mayıs 2022’deki gösterişli İtalyan düğün resepsiyonunda Travis, Kourtney’nin jartiyerini dişleriyle çıkardı! Kızı hakkında yayınlanan buharlı videoda Alabama‘in Instagram hikayesinde Kourtney, vücuda oturan bir siyah korsaj, gizemli uzun eldivenler, uzun siyah bir duvak ve seksi uyluk yüksek tayt giydi. Yeni kocası dişleriyle jartiyerini almak için diz çöktü, sonra kalabalığın alkışları arasında şehvetli bir şekilde bacağından aşağı kaydırdı.

Kourtney ve Travis, Mayıs 2022’de Santa Barbara’daki samimi bir törenle düğümü bağladılar, ardından bir hafta sonra İtalya’da başka bir düğün yaptılar. Görünüşe göre Kourtney, Travis’le evli olmaktan çok heyecanlı.

“[Kourtney is] karısını oynamanın her saniyesini sevmek. ” Kardashian ailesine yakın bir kaynak anlattı HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “[She] düğünlerinden fotoğraflara bakmayı bırakamıyor ve herkese ona Bayan Barker demesini söylüyor.”

Yeni evli çift, görünüşe göre birlikte bir ev yaratmak da dahil olmak üzere evliliklerinde atacakları sonraki adımları düşünüyorlar. “Şimdi kendi evlerini inşa etmeyi düşünüyorlar, bu gerçekten özel olurdu çünkü birlikte, tüm çocuklarına rahat ve kendi banyolarına sahip olacak çok sayıda oda ile tam ihtiyaçlarına uygun bir yaşam alanı yaratabiliyorlar” dedi. içeriden devam etti. “Bu onların sonsuza kadar aile evi olacak.”

Kaynak, ailelerini birleştirmeye gelince, Kourtney’nin çocuklarının Travis’i üvey baba olarak görmeye nasıl uyum sağladıklarına dair de bir fikir verdi. “Travis ve çocukları ile ilgili olarak, Travis’in onlar için süper havalı bir ağabey gibi olması bakımından benzersiz bir ilişkileri var, ancak ona babaları olarak bakmıyorlar” diye açıkladılar. “Babalarını çok seviyorlar ama annelerinin şimdi Travis ile evli olduğunu ve onun üvey babaları olduğunu anlıyorlar. Bütün harmanlanmış ailelerinde sevgiden başka bir şey yok.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/travis-barker-kourtney-kardashian-lace-underwear/

Yorum yapın

SMM Panel