Travis Barker Kourtney Kardashian’ın Gözüne Dövme Yaptırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Travis Barker


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock

Travis Barker, 47, dövme koleksiyonunda özel bir yeni giriş var! Blink-182 davulcusu, üçüncü ve dördüncü fotoğraflarda bacağına yeni bir dövme yaptı. Instagram fotoğraf dökümü aşağıda. Travis’in yeni mürekkebi karısını tasvir ediyor gibi görünüyor Kourtney Kardashiangözleri ve benzerlik kesinlikle esrarengiz. Travis, bir sonraki fotoğrafta hayranlarına mürekkebini yakından görmeden önce dövmesini göstermek için banyo aynasındaki bir selfie’de siyah boxerını kaldırdı.

Travis’in devasa dövmesinde Kourtney’nin siyah mürekkeple kazınmış gözleri ve kirpikleri bulunuyor. Travis’in 43 yaşındaki realite yıldızına adadığı ilk dövme değil, ama kesinlikle sahip olduğu en dikkat çekici dövmelerden biri. Travis, ayna özçekimi yaparken göğsünde müzik seti tutan bir kadın dövmesi de dahil olmak üzere tüm dövmelerini gösterdi.

Travis’in gönderisindeki ilk fotoğrafta Kourtney belirdi. Kardashians Travis dizlerinin üzerine karısının arkasına saklanıp ellerini uyluğunun üzerine koyarken, yıldız aynı banyoda bir ayna özçekimi yaptı. Travis, Kourtney tarafından “beğenilen” gönderisine küstahça “Oh hey orada” başlığını attı.

Kourtney Kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian (Fotoğraf: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Travis’in vücudunda 100’e yakın dövmesi var ve bunların çoğu Kourtney’e ithaf edilmiş. Göğsünde Kourtney’nin adının yazılı bir dövmesi ve Kourtney’nin dudaklarında bir dövme var. Travis ayrıca “çok havalısın!” klasik filme bir gönderme olarak vücuduna mürekkeplendi Doğru Romantik “Kravis’in” favori filmlerinden biridir.

Ve gerçek aşk kuşu modasında, Kourtney Travis’in kendisine dövme bile yaptı! Üç çocuk annesi, erkeğinin ön koluna “Seni seviyorum” ibaresini yazdırdı. Daha sonra, POOSH’un kurucusu, Travis’in koluna baş harfinin “K” harfini dövme yaptı. Travis ve Kourtney birbirlerine delice aşıklar ve bunu kanıtlayacak güçleri var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/travis-barker-tattoo-kourtney-kardashian-eyes-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir