Travis Barker, Kourtney Kardashian PDA Hakkında Yoruma Yanıt Verdi – Hollywood Life


Travis Barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NGRE / BACKGRID

Travis Barker46, kendisi hakkında eleştirel bir yoruma izin vermedi ve Kourtney Kardashianilişkisi gider. Sonra yanıp sönme-182 davulcu gönderildi egzersiz fotoğrafları 16 Nisan’da Instagram kullanıcısı tommywalnutz ile Travis’in sık PDA’sını gündeme getirdi Kardashianlar star, 43. “Artık kıçına, diline, bağırsaklarına, çıplaklığına, pda’sına vb. Kardashian parmağı yok mu? Gevşek,” diye yorum yaptı hayran.

Travis yorumu beğenmedi ve teslim etti. epik bir cevap Kourtney ile olan aşk dolu romantizmini savunmak için. Alkışını tamamlamak için orta parmak emojisini ekleyerek, “Yine de parmağım kıçımdan kalktı ve bağırsaklarım nişanlımla tamamen çıplak ve doluydu” dedi.

Travis Barker ve Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

2020’de çıkmaya başladıklarından beri Travis ve Kourtney, toplum içinde ellerini birbirlerinden uzak tutamadılar. PDA’ları, Kardashian ailesinin yeni Hulu serisinde tekrar eden bir şaka. “Kravis” ayrıca Travis’in romantik bir plaj ortamında soruyu sorduğu Ekim ayındaki nişanlarında birbirlerine olan güzel aşklarını sergilediler. Çift kısa süre önce Las Vegas’ta doğaçlama bir düğün töreni yaptı, ancak evlilik cüzdanları olmadığı için hala yasal olarak evli değiller.

Düğün planlamasının yanı sıra Kourtney ve Travis de ailelerini genişletmek için çalışıyorlar. için tanıtımlar Kardashianlar birlikte bebek sahibi olma umuduyla tüp bebek tedavisi gören çifti gösterdiler. Şu anda, Kourtney bir anne Penelope9, Duvarcı12 ve Saltanat7, hepsi uzun zamandır eski erkek arkadaşıyla Scott Disick. Bu arada Travis, 16 yaşında Alabama ve 18 yaşında Landoneski karısıyla shanna moakler. 23 yaşındaki üvey kızıyla da çok yakın. Ariana De La Hoya.

İçeriden biri daha önce, “Kourtney ve Travis harmanlanmış ailelerini kazıyorlar” dedi. HollywoodYaşam. “Kourtney, Travis’in çocuklarıyla bir bağ geliştirdi ve onlara kendi çocuğu gibi davranmaya başladı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/travis-barker-responds-critic-pda-kourtney-kardashian/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir