Travis Barker, Kendisiyle ve Kourtney Kardashian’ın PDA’sıyla Alay Eden Taraftarı Disses Ediyor


Travis Barker bir ritmi kaçırmaz!

bu yanıp sönme-182 rockçı yorumlarını aldı onun son Instagram gönderisi kendisini ve nişanlısını hırpalayan bir internet trolünü kapatmak için, Kourtney Kardashiançiftin sık sık çevrimiçi sevgi gösterileriyle alay ederek.

“Artık Kardashian parmakları, dil, bağırsaklar, çıplaklık, pda, vb. Yok mu?” Kullanıcı 16 Nisan görsellerine yazdı. “Gevşeme.”

Travis’in spor salonunda egzersiz yaptığını gösteren gönderi, Kourtney’e veya Kardashian ailesinin geri kalanına doğrudan referans içermiyordu, bu nedenle Travis’in nefret edenin yorumundan neden daha az etkilendiğini görmek kolay.

Bu ayın başlarında Las Vegas’ta yasal olarak bağlayıcı olmayan bir törenle evlendiği nişanlısı için gelen hiç kimse için zaman ayırmayan müzisyen, yanıtında geri durmadı.

“Hala parmağımı kaldırdım ve bağırsaklarım nişanlımla tamamen çıplak ve tam pda idi” diye yazdı. Ardından orta parmak emojisi ile mesajı sonlandırdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327606/travis-barker-claps-back-at-fan-who-mocked-his-pda-with-kourtney-kardashian?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir