Travis Barker, Health Scare’dan Bu yana İlk Performans için MGK’ya Katıldı – Hollywood Life


Travis Barker, Health Scare'dan Bu yana İlk Performans için MGK'ya Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Polk/Shutterstock

“İdol olarak büyüdüğüm ve arkadaş olduğum biri var ve o bana inandı.” Makineli Tüfek Kelly 13 Temmuz Çarşamba günü Los Angeles’taki The Forum’daki gösterisinin ortasında, Sayfa Altı. “Ve onun ve benim yarattığımız bir şarkıda çalmayı bir daha asla istemedim. Los Angeles’ın kendi Travis Barker, bu gece onun için biraz gürültü yap.” MGK ise davul setinin arkasına oturmak için 46 yaşındaki Travis çıktı (Colson Baker32) albümünün başlık parçasına girdi, Düşüşüme Biletler. Bu, Travis’in geçen ayın sonlarında pankreatit nedeniyle hastaneye kaldırıldığından beri ilk kez halka açık performansı oldu.

“Eğlenceli bir gerçeği biliyorsun, Travis şu anda davul çalmıyor ama tahmin et burada ne yapıyor? Şu anda davul çalıyor!” dedi MGK. “Trav, bir şarkı üzerinde anlaştığımızı biliyorum, ama senden ‘bir şarkı daha’ çalmanı istemeseydim pişman olurdum.” “Tickets To My Downfall”a ek olarak Travis “Bloody Valentine”da davul çaldı.

Hem MGK hem de Travis’in aşkları katıldı: megan tilki ve Kourtney Kardashian destek göstermek için hazır bulundular. MGK, son şarkısı “Twin Flame”i nişanlısına adadı ve bunun “leydim için” olduğunu söyledi. Gecenin erken saatlerinde taraftarlar, kalabalıkta Travis ve 43 yaşındaki Kourtney’i gördü. bu göz kırpma-182 davulcu yeni karısına sarıldı ama kimse Travis’in bateri setinin arkasına oturmak için çivili yeleğini çıkaracağından şüphelenmedi.

Travis Barker, Health Scare'dan Bu yana İlk Performans için MGK'ya Katıldı – Hollywood Life
(Christopher Polk/Shutterstock)
Travis Barker, Health Scare'dan Bu yana İlk Performans için MGK'ya Katıldı – Hollywood Life
(Christopher Polk/Shutterstock)

Travis 28 Haziran’da hastaneye kaldırıldı. İlk başta, neden Cedars-Sinai Tıp Merkezine aceleyle götürülmesi gerektiği belli değildi, ancak Travis daha sonra pankreatit nedeniyle acil olarak kalması gerektiğini açıklayacaktı. Trav, 2 Temmuz’da Instagram’da paylaştığı bir mesajda, “Pazartesi günü kendimi harika hissetmek için endoskopiye gittim” diye yazdı.

“Endoskopi sırasında, çok hassas bir bölgede, genellikle uzmanlar tarafından ele alınan ve ne yazık ki kritik bir pankreas drenaj tüpüne zarar veren çok küçük bir polip çıkardım” diye ekledi. “Bu, yaşamı tehdit eden ciddi pankreatit ile sonuçlandı. Çok ama çok minnettarım, yoğun tedaviyle şu anda çok daha iyiyim.” Travis sonunda Temmuz başında taburcu edildi.

Travis Barker, Health Scare'dan Bu yana İlk Performans için MGK'ya Katıldı – Hollywood Life
2020’de MGK ve Travis ( ABC/Shutterstock)

Travis’in mesajını takiben, Kourtney kendi mesajını gönderdi. Instagram Hikayeleri aracılığıyla “Ah ne kadar korkutucu ve duygusal bir haftaydı” diye yazdı Sağlığımız her şeydir ve bazen ne kadar çabuk değişebileceğini kabul ediyoruz. … Cedars Sinai’deki uzmanlarımıza, doktorlarımıza ve hemşirelerimize, kaldığım süre boyunca kocam ve benimle bu kadar harika bir şekilde ilgilendikleri için çok ama çok müteşekkirim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/14/travis-barker-machine-gun-kelly-show-hospitalization-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir