Travis Barker, Hastaneye Yatışıyla İlgili Sessizliğini Bozdu


Travis Barker yakın zamanda geçirdiği tıbbi korkudan sonra iyileşiyor.

28 Haziran’da, yanıp sönme-182 müzisyen eşiyle birlikte ambulansla Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne getirildi. Kourtney Kardashian onun tarafında. Tıbbi acil durumunun ardından Travis, 2 Temmuz’da hayranlarıyla sağlığı hakkında bir güncelleme paylaştı.

“Pazartesi günü kendimi harika hissederek endoskopiye gittim. Ama akşam yemeğinden sonra dayanılmaz ağrılarım oldu ve o zamandan beri hastaneye kaldırıldım” diye yazdı. Instagram Hikayesi. “Endoskopi sırasında, çok hassas bir bölgede, genellikle uzmanlar tarafından ele alınan ve maalesef kritik bir pankreas drenaj tüpüne zarar veren çok küçük bir polip çıkardım. Bu, yaşamı tehdit eden ciddi pankreatite neden oldu.”

Travis, “Yoğun tedaviyle şu anda çok daha iyi olduğum için çok çok minnettarım” diye ekledi.

Travis’in hastaneye kaldırıldığı görüldükten saatler sonra, 16 yaşındaki kızı, Alabama Barker-kimin annesi shanna moakler– hayranlarından babası için dua istemek için sosyal medyaya gitti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336194/travis-barker-breaks-silence-about-his-hospitalization-and-reveals-his-diagnosis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir