Travis Barker, Hastaneye Yatırıldıktan Sonra Kris Jenner’dan Çiçek Aldı


Travis Barker iyileşme yolundadır.

Pankreatit nedeniyle hastaneye yatırıldıktan bir haftadan kısa bir süre sonra, yanıp sönme-182 davulcu eve döndü. Travis, 4 Temmuz’da bir görüntü paylaşırken haberi doğruladı. Instagram Hikayesi kayınvalidesinden aldığı çiçeklerden Kris Jenner ve erkek arkadaşı çekirdek kumar.

Çiçeklere iliştirilmiş bir notta “Sevgili Travis”, “Geçmiş olsun!!!! Seni seviyoruz.” Travis fotoğrafa bir açıklama yaptı. göründü çifte bir “teşekkür ederim” ile Calabasas, Kaliforniya’daki evine götürülecek.

3 Temmuz’da Travis’in karısı Kourtney Kardashian eski üstü açılır arabasının içinden bir fotoğraf yayınlayarak hastaneden serbest bırakıldığını ima etti. Aynı gün, Travis kendi Instagram Hikayesinde Battleship, Monopoly ve Operation gibi masa oyunlarıyla dolu bir sepet gösteren bir resim paylaştı.

E! Haberler 28 Haziran’da Travis’in ambulansla Los Angeles hastanesine getirildiğini doğruladı. 2 Temmuz’da Travis, sağlık yolculuğunun ayrıntılarını sosyal medyada paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336747/travis-barker-receives-flowers-from-kris-jenner-and-corey-gamble-after-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir