Travis Barker Hastaneye Yatırıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Travis Barker Hastaneye Yatırıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Kourtney Kardashian kocasını koşturduktan iki gün sonra ilk kez halk arasında görüldü, Travis Barker, Los Angeles, CA’daki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne. 43 yaşındaki realite yıldızı, 30 Haziran Perşembe günü Los Angeles’ta Travis’in müzik şirketi DTA Records’tan kıyafetlerle dışarı çıkarken mahzun görünüyordu. Siyah kapüşonlu, uyumlu eşofman altı ve koyu güneş gözlükleriyle düşük bir profil sergileyen Kourtney, gezintisi sırasında yalnız görüldü.

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian, Travis Barker’ın hastaneye kaldırılmasından bu yana ilk kez halk arasında görüntülendi. (SplashNews.com)

46 yaşındaki Blink-182 davulcusu, yakın zamanda yapılan bir kolonoskopi tarafından tetiklendiği bildirilen bir pankreatit vakası nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Beklenmedik sağlık korkusu, yeni evli çift için kesinlikle zor bir durum – ancak Kourtney, Travis iyileşirken onu desteklemek için elinden geleni yapıyor. Kourtney’e yakın bir kaynak, “Hastaneye kaldırıldığında çok korktu” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Kourtney çok güçlü bir kadın, ama bu onu gerçekten etkiledi. Travis için güçlü olması gerektiğini biliyordu,” diye ekledi içeriden. “Ona yanından ayrılmayacağını söyledi ve bırakmadı.”

Başka bir kaynak, 2021’de Travis ile çıkmaya başlayan Kourtney’nin “Travis’siz hayatını hayal edemediğini ve istemeyeceğini” söyledi. İçeriden ekledi, “Onu sonsuza dek mutlu etti ve onunla yaşlanmak istiyor.”

Kourtney Kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian, Mayıs 2022’de Milano’da görülüyor. (SplashNews.com)

28 Haziran Salı günü Travis, bir sedyeye yatırılmış halde Kourtney ile birlikte hastaneye götürülürken görüldü. Şaşırtıcı görüntü kendi içinde yürek parçalayıcıydı – ancak aynı gün Travis’in “Tanrı beni korusun” başlıklı tweetini ekledi, hayranlar haklı olarak endişeliydi. Travis’in hastaneye kaldırıldığı haberinden kısa bir süre sonra kızı Alabama Barker16 yaşındaki babası için duygusal bir yalvarışla dua istemek için Instagram’a gitti. Daha sonra Alabama ve Travis’in üvey kızı, Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.23 yaşındaki her ikisi de hayranlarına bu zorlu dönemde gösterdikleri sevgi ve destek için teşekkür etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/kourtney-kardashian-first-photos-after-travis-barker-hospitalization/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir