Travis Barker, Hastaneye Yatırıldıktan Sonra Açıklama Yaptı. – Hollywood’un Hayatı


Kourtney Kardashian ve Travis Barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mimmo Carriero/ipa-agency.net/Shutterstock

Travis Barker46 yaşındaki ürkütücü 28 Haziran hastaneye kaldırılışının ardından sesini yükseltti. bu Blink 182 davulcu46 yaşındaki sedyeyle sağlık personeli tarafından Los Angeles bölgesindeki bir hastaneye götürülürken görülmesi taraftarları endişelendirdi. Daha sonra pankreatit geçirdiği ortaya çıktı ve 2 Temmuz Instagram mesajında ​​bunu doğruladı. “Pazartesi günü kendimi harika hissederek endoskopiye gittim” diye yazdı. “Ama akşam yemeğinden sonra dayanılmaz bir ağrı yaşadım ve o zamandan beri hastaneye kaldırıldım. Endoskopi sırasında, çok hassas bir bölgede, genellikle uzmanlar tarafından ele alınan ve maalesef kritik bir pankreas drenaj tüpüne zarar veren çok küçük bir polip aldırdım. Bu, yaşamı tehdit eden ciddi pankreatite neden oldu. Yoğun tedaviyle şu anda çok daha iyi olduğum için çok çok minnettarım.”

Kourtney Kardashian ve Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Mimmo Carriero/ipa-agency.net/Shutterstock)

Rock’çının fotoğrafları, zar zor göründüğü için hayranlarıyla ilgiliydi, yeni eş olarak sadece ağır dövmeli kolunu gösteriyordu. Kourtney Kardashian43 yaşında, başında koyu renk bir kapüşonluyla onun yanında yürüdü. TMZ. Travis Twitter’a “Tanrım beni korusun” yazdığında korkular yoğunlaştı. HollywoodYaşam temsilcilerine ulaştı, ancak henüz bir yanıt almadık.

Travis’in 22 Mayıs’ta İtalya’nın Portofino kentinde düzenlenen görkemli bir törenle evlendiği Kourtney daha önce konuşmuştu. Poosh’un kurucusu “TK TK” diye yazdı. “TK TK.” Güzellik eski güzellik kraliçesi olan 16 yaşındaki kızı shanna moakler, Alabama Barker, ayrıca babası adına yürek burkan bir savunma yayınladı. 28 Haziran’da Instagram hikayeleri aracılığıyla “Lütfen dualarınızı gönderin” yazdı.

İlgili haberlere rağmen, Kourtney ve Travis hem kamuda hem de özelde ünlü bir aşk çiftiydi ve çifte yakın bir kaynak bize bunun nedenini Mayıs ayında anlattı. “Travis ve Kourtney balayı aşamasında, birbirlerine doyamıyorlar” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Aralarındaki çekicilik had safhada, yani bu ilişkinin büyük bir parçası ve bu doğal olarak sosyal medya paylaşımlarında ortaya çıkıyor.”

Kaynak, “Birlikte çok zaman geçiriyorlar ama 7/24 birlikte olamıyorlar ve genellikle birlikte olmadıklarında birbirlerini paylaşıyorlar” dedi. “Travis Kourtney’nin orada olmadığı zamanlarda onu düşündüğünü bilmesini seviyor ve bunu daha da ileri götürüp halka açık bir şekilde yapması çok tatlı.”

Çift, ünlü karma ailelerinde altı çocuğu paylaşıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/travis-barker-statement-hospital-pancreatits/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir