Travis Baker ‘En İyi Arkadaş’ ve ‘Aşk’ İçin Mutlu Yıllar Diliyor – Hollywood Life


Travis Baker 'En İyi Arkadaş' ve 'Aşk' İçin Mutlu Yıllar Diliyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NGRE / BACKGRID

Travis Barker46 yaşında nişanlısına sevgisini gösteriyor Kourtney Kardashian 43. doğum günü için. bu Göz kırpma 182 davulcu 18 Nisan’da Instagram sayfasında sevgi dolu bir fotoğraf ve başlık paylaşarak realite yıldızıyla olan bağının ne kadar özel olduğunu başkalarına hatırlattı. Göz alıcı siyah beyaz resimipekli ve dantelli bir üst giyen sevgilisiyle birlikte gömleksiz duruyor, kollarını etrafına sarıyor ve aşağı bakıyor.

Travis Barker
Travis Barker’ın Kourtney Kardashian’a tatlı doğum günü mesajı. (Instagram’ın izniyle)

Doğum günü kızından biri de dahil olmak üzere birçok yorumla karşılanan Travis, “En iyi arkadaşım, sevgilim, her şeyim Doğum günün kutlu olsun @kourtneykardash seni seviyorum ♾” notuyla paylaştı.

“Hayal edebileceğim her şey ve daha fazlası ♾” diye yazdı.

Kourtney Kardashain, Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker önceki bir etkinlikte. (Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock)

Bir hayran Kourtney’nin yorumunu “Vay canına çok güzel” yazarak takip etti ve diğerleri Kourtney’e “Mutlu Yıllar” diledi.

Travis ve Kourtney doğum günü mesajı için manşetlere çıkmadan önce, 4 Nisan’da 2022 Grammy Ödülleri’ne katıldıktan sonra bir Las Vegas kilisesinde düğümü bağladıkları için yaptılar. Elvis Presley ama Kourtney daha sonra evlilik cüzdanları olmadığı için törenin resmi olmadığını doğruladı. Unutulmaz andan paylaştığı epik fotoğrafların yanına “Pratik mükemmelleştirir” yazdı.

Kourtney ve Travis Ekim 2021’de nişanlandılar ve o zamandan beri ayrılmazlar. Birlikte süslü etkinliklere katılmaktan ve PDA gösterilerinden evde tek başına rahat geceler geçirmeye kadar, bu ikisi birbirine çok aşık iki insanın mükemmel bir örneği!

Eylül ayında bir kaynak bize muhabbet kuşlarının akıllarında evlilik ve bebekleri olduğunu söyledi. Kaynak EXCLUSIVELY, “Akıllarında evlilik ve bebekler var ve önümüzdeki iki yıl içinde bundan daha iyi bir şey istemiyorlar” dedi. HollywoodYaşam. “Bunun gerçekleşmesi her ikisi için de büyük bir hedef. Çok gülünç bir şekilde aşıklar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/travis-barker-kourtney-kardashian-birthday-tribute-pic-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir