Transparan Siyah Elbise – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Hepimizin beklediği an sonunda geldi – Rihanna ilk çıkışını Oscar’larda kırmızı halıyı öldürdüğünde yaptı. 35 yaşındaki uzun kollu transparan siyah elbise, deri ekose üst ve etekle muhteşem görünüyordu. Rihanna, film için yarattığı “Lift Me Up” adlı şarkısıyla En İyi Özgün Şarkı dalında aday gösterildi. Siyah Panter.

rihanna
Rihanna, 2023 Oscar’larında büyüleyici görünüyordu. (David Fisher/Shutterstock)

Rihanna, tamamen şeffaf olan bu uzun kollu balıkçı yaka siyah elbiseyle bebeğinin yumruğunu tam olarak sergiledi. Üstüne siyah deri boyundan bağlı bir bralet ekledi ve görünümünü, arkasında uzun bir kuyruğu olan alçak, kalın siyah deri bir etekle şekillendirdi. İhtişamına gelince, saçlarını yüksek, dağınık bir rahibeye attı ve koyu kırmızı bir dudak ekledi.

Rihanna’nın oğlunu doğurmasının üzerinden sadece bir yıldan az bir süre geçmedi, aynı zamanda yıldız, Super Bowl devre arası performansı sırasında ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Devre arası şovunda Rihanna, parlak kırmızı, daracık bir kıyafet giyerken, havada süzülen bir sahnede havada asılı dururken, bebeğinin yumruğunu ovuşturarak performansı açtı.

rihanna
Rihanna, 2023 Oscar’larında büyüleyici görünüyordu. (David Fisher/Shutterstock)

Rihanna, olağanüstü Super Bowl performansından bu yana ortalarda görünmüyor ve o zamandan beri hiçbir kırmızı halıda yer almamasına rağmen, kısa süre önce kapağında yer aldı. İngiliz modası A$AP ve oğluyla sahilde poz verirken yüksek yırtmaçlı ipek siyah bir elbiseyi salladığı yer.

Kapakta Rihanna, kristal yakalı ve uzun, tonlu bacaklarını gösteren kalça hizasında kesik bir yarığa sahip siyah ipek boyundan bağlı bir maksi elbise giymişti. Elini arkasında Mayıs’ta doğan sevimli bebek oğulları tutan A$AP tutuyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/12/rihanna-oscars-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir