Transparan Payet Elbise – Hollywood Life


kate beckinsale


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Kesin olan bir şey varsa Kate BeckinsaleDurum ne olursa olsun her zaman büyüleyici görünüyor ve 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar partisinde yaptığı da tam olarak buydu. kaban.

kate beckinsale
Kate Beckinsale, 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar’larının parti sonrası partisinde muhteşem görünüyordu. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Kate’in straplez siyah elbisesinde asimetrik bir yaka ve uzun bacaklarını gösteren tamamen transparan bir etek vardı. Elbisenin tamamı payetlerle kaplıydı ve kabarık kollarıyla kollarından sarkan kocaman gümüş bir ceket uzun bir kuyruk halinde arkasından geliyordu. Görünümünü, kaygan bir topuz, boğucu bir buğulu göz ve parlak pembe bir dudak içeren muhteşem bir cazibe ile süsledi.

Kate son zamanlarda bir sürü muhteşem görünüm sallıyor ve bu elbisenin yanı sıra, en sevdiğimiz görünümlerden biri de rüzgarda uçuşan ve uzun, tonlu bacaklarını ortaya çıkaran beyaz mini elbisesiydi. Kate’in beyaz mini elbisesinin önünde “Oh hayır” yazısı vardı ve miniyi çok yüksek platform takozlarla şekillendirdi.

kate beckinsale
Kate Beckinsale, 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar’larının parti sonrası partisinde muhteşem görünüyordu. (CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Kate’in kolsuz beyaz pamuklu mini elbisesi, omuzlarında fiyonklarla bağlanmış fırfırlı askılara sahipti. Elbise, beli içerideyken bol dekolteyi ortaya çıkaran dekolte bir V yakaya sahipti. Elbisenin korsajında ​​kırmızı işlemelerle “OH NO” yazıyordu, giysinin geri kalanı ise dökümlü, fırfırlı bir eteğe akıyordu.

Önünde beyaz deri kayışları olan bir çift son derece yüksek hasır takoz ve bir çift büyük boy siyah ve altın güneş gözlüğü ile aksesuarlandı. Arkada kıvırdığı yüksek atkuyruğu şık görünümünü tamamlıyordu.

Bu görünümün yanı sıra, denizkızı kuyrukları ve bikini üstleri giyerken kendisinin ve bir arkadaşının plaj sandalyelerinde uzandığı bir video yayınladı. Videoda Kate, dans ederken denizkızı kuyruğu olan parlak pembe straplez bandeau bir üst giymişti. Cher.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/kate-beckinsale-oscars-after-party-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir