Transparan Mini Elbisenin İçinde Işıltılar – Hollywood Life


Ashley Graham transparan elbise


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nancy Rivera/Ace Pictures/Shutterstock

Ashley Graham ısınıyor instagram Cannes’dayken! bu Sports Illustrated Mayo Sorunu 35 yaşındaki şap, 21 Mayıs Pazar günü her yıl düzenlenen 76. Cannes Film Festivali için Fransa’yı ziyaret ederken seksi şeffaf bir kıyafetle eşyalarını kasarken çekilmiş bir videosunu Instagram’da paylaştı. platformlu gümüş topuklular bacaklarını uzatırken tonlu vücudunu sarstı. Altına siyah bir sütyen ve yüksek belli siyah iç çamaşırı giydi ve küçük siyah bir çanta ile aksesuarlandı.

Ashley’nin hacimli esmer saçları yıpranmıştı ve kristallerle süslenmiş gibi görünen büyüleyici şelale küpelerini kısmen gizliyordu. Büyük beden model, “All Eyes On Me” şarkısıyla kameraya doğru yürürken kendinden emin bir şekilde yayıldı. DJ Belite arka planda oynuyor. Gönderiye alt yazı yazmadı ve tüm konuşmayı güçlü podyumunun yapmasına izin verdi.

Ayrıca, Fransız otelinin koridorunda aynı kıyafetle yürürken çekilmiş birkaç anlık fotoğrafını yayınlamak için ‘gram’a gitti. “Geldim,” diye muhteşem cazibeli çekimlere Fransızca olarak altyazı yazdı. Evet onun var! Çarpıcı çıtçıtlara bakın Burada.

Üç çocuk annesi de benzer bir videoyu etkinlikte giydiği kıyafet için yapmış. Kulüp Sıfır Aşağıda görüldüğü gibi 22 Mayıs Pazartesi günü prömiyer. Çarpıcı Dolce & Gabanna elbisesi, açık gri, dalgalı katmanlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, saçları hacimli elbiseden uzaklaşmamak için zarif bir kabarıklıkla tutturulmuştu. Kalın, katmanlı elmas kolyesi, halkaları ve ek küpeleriyle daha fazla ihtişam kattı. “damlıyor [clouds] & [diamonds],” yazısını yazdı.

Ashley’nin son zamanlardaki göz kamaştırıcı çekimleri, 13 Mayıs’taki Cannes öncesi Instagram gönderisiyle tam bir tezat oluşturuyor. Yayınladığı fotoğraflar aynı güveni yansıtıyordu ama Ashley çok daha rahat giyinmişti. Kapağına baktığını gösterdiği için büyüdüğünden şüphe duyan herkesin intikamı gibi görünen gönderi için. maksim dergisi, nervürlü beyaz bir kolsuz bluz ve kirli beyaz kargo kaprileri giydi. Saçlarını basit bir topuz haline getirmişti ve siyah burunlu beyaz düz ayakkabılar giymişti. “Ortaokul zorbalarım öğürüyor,” diye görülebilen güzel resimlerin açıklamasını yaptı. Burada.

Açıkçası, Ashley giydiği her şeyde iyi görünüyor – ve özgüveninin parladığını görmeyi seviyoruz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/ashley-graham-cannes-2023-outfit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir