Transparan Boncuklu Elbise – Hollywood Life


Alexandra Daddario


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: İNSANLAR için Rob Latour/Shutterstock

Alexandra Daddario 12 Eylül’deki 2022 Emmy Ödülleri’nde son derece muhteşem görünüyordu. 36 yaşındaki oyuncu bir değil iki Emmy Ödülü’ne aday gösterildi – Şovu için en iyi sınırlı dizi, Beyaz Lotus, aynı dizideki rolüyle sınırlı bir dizi veya filmdeki En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Etkinlik için Alexandra, tek omuzlu, şeffaf boncuklu Dior Haute Couture elbisesi içinde çarpıcı görünüyordu.

Alexandra Daddario
Alexandra Daddario, 2022 Emmy Ödülleri’nde bu şeffaf beyaz Dior elbisesiyle çarpıcı görünüyordu. (İNSANLAR için Rob Latour/Shutterstock)

Alexandra’nın elbisesi tamamen şeffaftı ve korsajının içinden çıplak göğsünü ortaya çıkaran tek omuzlu bir yakaya sahipti. Görünümünü sarkan pırlanta küpelerle süsledi ve gece için ihtişamını değiştirdi. Sadece saçını simsiyah boyamakla kalmadı, aynı zamanda bir bob şeklinde de kesti. Boğucu, dumanlı bir göz ve parlak kırmızı bir dudak, bakışını birbirine bağladı.

Alexandra Daddario
Alexandra, transparan boncuklu elbisenin altında sütyensiz kaldı ve koyu kırmızı bir dudak ve yeni bir kısa saç kesimi ekledi. (İNSANLAR için Rob Latour/Shutterstock)

Emmy ödüllerinden önceki gece Alexandra, gökkuşağı çizgili payetli mini elbisesiyle göz kamaştırıcı görünüyordu. Yüksek boyunlu göz kamaştırıcı frak, parlak renklere ve uzun, dökümlü kollara sahipti. Minisini bir kabarıklıkla şekillendirirken, koyu dumanlı bir göz ve parlak kırmızı dudak görünümünün üstüne çıktı.

Alexandra kısa süre önce yapımcıyla evlendi, Andrew Formuve gelinliği kesinlikle göz kamaştırıcıydı. Üzerinde çiçek işlemeli ince askıları olan ipeksi, pileli, slip bir elbise olan beyaz bir Danielle Frankel elbisesi vardı. Bol elbisenin her tarafında duvak gibi çiçek aplikleri vardı ve koyu renk saçları topuz şeklinde toplanmıştı. Boğucu bir dumanlı göz ve parlak yanık turuncu dudak görünümünü tamamladı.

Alexandra her zaman şık görünüyor ve dokuzlara kadar giyinmediğinde, genellikle gündelik kıyafetler, özellikle de mayolar giydiği görülüyor. Kısa süre önce, tek omuzlu, dökümlü bir bikini üstü ve bir çift uyumlu, yüksek belli alttan oluşan limon yeşili bir bikini giydiği bir fotoğrafını yayınladı. Havuza atlarkenki fotoğrafına “Emmy hafta sonu atlama!!!” yazdı.

Bu mayonun yanı sıra Alexandra, arka bahçesinde beyaz bir tek parça giymiş bir sandalyeye uzanırken çekilmiş fotoğraflarını da yayınladı. Mayo, sıska fırfırlı kollara sahipken, mayonun geri kalanı tam kapsama alanıydı. Herhangi bir makyajdan vazgeçerken koyu renk saçlarını ve doğal olarak düzdü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/alexandra-daddario-emmys-2022-dress-emmy-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir