Transparan Beyaz Elbise – Hollywood Life


LeAnn Rimes, 11 Nisan’daki 2022 CMT Ödülleri’nde kırmızı halıda şeffaf beyaz bir elbise içinde ruhani görünüyordu.

LeAnn Rimes 11 Nisan’daki 2022 CMT Ödülleri’nde göğsünde büyük bir kesik olan muhteşem, şeffaf beyaz bir elbise giydiği zaman şovu çaldı. 39 yaşındaki elbisenin bir uzun kollu ve bir çıplak kolu varken, elbisenin geri kalanı dökümlü ve şeffaftı.

Leann rimes CMT ödülleri 2022
LeAnn Rimes, 11 Nisan’daki 2022 CMT Ödülleri’nde bu transparan beyaz elbisesiyle büyüleyici görünüyordu (John Amis/AP/Shutterstock)

LeAnn’in oyuk korsajı bol dekolteyi ortaya çıkarırken, oyuk göz kamaştırıcı gümüş pullarla kaplıydı. Işıltılı askılı sandaletler ve göz kamaştırıcı bir debriyaj ile aksesuar yaptı. Cazibesine gelince, bal rengi saçlarını aşağıya indirmiş ve dalgalar halinde ortadan ikiye ayırmıştı.

Son zamanlarda kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çeken LeAnn, dün gece arkası tamamen açık bir kot tulum giydiği sahnede arkadaşı Tanya Tucker’ı şaşırttı.

Bu arada, geçen gün özel konuk sunucuydu. Görünüm dekolteli, pastel çiçekli mini bir elbise ve altın bir kolye giydiğinde.

Leann rimes CMT ödülleri 2022
LeAnn’in elbisesinin arkasında uzun, dökümlü bir kuyruk vardı ve uzun, kaslı bacaklarını gözler önüne seriyordu. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Gösteride, uzun kollu, dökümlü ten rengi bir üst kısmı olan bir çift yüksek belli krem ​​kot pantolon ve bir çift kahverengi Timberland çizme içeren tamamen farklı bir kıyafet giyerek sahne aldı.

Kıyafetleri daha iyi olamazmış gibi, kısa süre önce, güçlü karın kaslarını ve ince belini sergileyen yanlarında büyük kesikleri olan çarpıcı kahverengi, dar maksi bir elbise giydi. Görünümünü bronz bir fötr şapkayla şekillendirdi ve tamamen yalınayak gitmeyi seçti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/leann-rimes-cmt-awards-2022-dress-photos/

Yorum yapın