Tory Lanez, Megan Thee Aygırı Koruma Kararını İhlal Ettiği İçin Tutuklandı


Tory Lanez eski kız arkadaşıyla bağlantılı iki tür uzak durma emrini ihlal ettiği için 5 Nisan Salı günü gözaltına alındı. Megan Sana AygırıLos Angeles County Bölge Savcılığı’nın bir sözcüsü NBC News’e doğruladı.

Sözcü, NBC News’e verdiği demeçte, emirlerin “geçici bir cezai kısıtlama emri” ve “keşif koruma emri” içerdiğini söyledi. Bir yargıç, Tory’nin kefaletini 350.000 dolar olarak belirledi ve davaya ilişkin duruşması Eylül ayına ertelendi.

Duruşmanın ardından Tory’nin avukatı Shawn Holley E söyledi! Haberde yapılan açıklamada, “Adalet Savcılığı, Bay Peterson’ın kefaletinin geri alınmasını ya da alternatif olarak kefalet ücretinin 5 milyon dolara çıkarılmasını talep etti. Mahkemenin bu çirkin talepleri reddetmesinden memnunuz.”

Ekim 2020’de Tory, 12 Temmuz’da dışarıda bir gece geçirdikten sonra “Savage” rapçisini vurduğu iddia edildikten sonra yarı otomatik ateşli silahla bir saldırı ve bir araçta yüklü, ruhsatsız ateşli silah taşımakla suçlandı.

Tory suçlandıktan sonra, Megan’a ona karşı koruyucu bir emir verildi. Kasım 2020’de suçlamaları reddetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326121/tory-lanez-arrested-in-court-for-violating-protective-order-involving-megan-thee-stallion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın