Tory Burch, Özel Bir Satış İçin Tonlarca Stili Sessizce İndirdi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Tory Burch, modası asla geçmeyecek ürünlere sahip ikonik markalardan sadece biri. Tory Burch’ta alışveriş, sonsuza kadar saklayacağınız (ve giyeceğiniz) parçalara yapılan bir yatırımdır. Tory Burch alışverişini seviyorsanız, ancak banka hesabınız aynı fikirde değilse, size küçük bir sır vereceğim. Bu, alışveriş yapmak için harika bir zaman çünkü bazı gizli anlaşmalar var. Tory Burch sessizce en çok satan modelleri satışa çıkardı.

Tory Burch Özel İndirimi sırasında çanta, kemer, sandalet, mayo, spor giyim, kot pantolon, bot ve daha fazlasında indirim alabilirsiniz. İşte İşçi Bayramı Hafta Sonu için tam zamanında Tory Burch’un en iyi fırsatlarından bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344638/tory-burch-private-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir