Toronto Blue Jays, First Base koçunun genç kızının ölümünün yasını tutuyor


Aile, Julia’nın ölüm nedenini kamuya açıklamamış olsa da, yerel istasyon WTVR CBS 6 Richmond, Virginia’da, hafta sonu bariz bir tüp kazasına karıştığını bildirdi. Kaynaklara atıfta bulunan çıkış, Julia’nın “tüpünden düştükten sonra öldürüldüğünü” belirtti.

Virginia Yaban Hayatı Kaynakları Departmanı, E! News, “3 Temmuz Pazar günü, aile ve arkadaşlar James Nehri’nde bir teknenin arkasındaki bir tüpte iki çocuğu çekerek dışarı çıktılar. Kızlar tüpten düştükten ve operatör onları çıkarmak için geri dönüyordu. su, tekne bir dalgaya çarparak kurbanın (17) üzerine itilmesine neden oldu ve pervaneyle ona çarptı.”

Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Operatör, yoldan geçen başka bir tekne operatörü gibi kurbanı kurtarmak için hemen nehre atladı.” “Kızı sudan çıkardıktan sonra yardım için geri koştular. Can yelekleri giyildi. Kötü bir oyun olduğundan şüphelenilmiyor ve alkol bir faktör değildi. DWR, bu düşünülemez zamanda arkadaşlarına ve ailesine taziyelerini gönderiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336720/toronto-blue-jays-mourn-death-of-first-base-coach-mark-budzinski-s-17-year-old-daughter?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir